Şahinbey’de play-off heyecanı

Ligi 25. puanla altıncı sırada tamamlayan Gaziantep Şahinbey Belediyespor, play-off maçını 12 Nisan Cumartesi günü Kamil Ocak Spor Salonu’nda Türk Telekom ile yapacak.

Gaziantep Şahinbey Belediyespor Kulübü Başkanı Ömer Can, ligi ilk 5 takım arasında tamamlamayı hedeflediklerini, ama İller Bankası ve Marmaris Belediyesi karşılaşmalarında puan çıkaramadıkları için daha alt sırada kaldıklarını belirtti. Bu sezon ligde 11 takımın yer almasından dolayı takımların daha kaliteli kadro oluşturduğunu vurgulayan Can, ’’Dört yıldır birinci ligdeyiz, en zor lig bu yıl oldu’’ dedi.

Bu yıl dörtlü final yerine ilk 8 takımın katılacağı play-off sistemi uygulanacağını hatırlatan Ömer Can, ilk maçı 12 Nisan’da Gaziantep Spor Salonu’nda, saat 18.00’de Türk Telekom ile yapacaklarını söyledi. Can, bir aydır sakat olan kaptan Gülcan’ın maçta oynamayacağını ve
cumartesi günü menisküs ameliyatı olacağını, başka sakat veya cezalı oyuncuları olmadığını ifade ederek, ’’Türk Telekom ligin en iyi takımlarından. Fakat seyirci avantajımızı kullanıp maçı kazanmak istiyoruz. Oyuncularıma güveniyorum. Play-off’ta hedefimiz ilk 4’ün içinde yer almak. Hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Taraftarlarımızın desteği bizim için çok önemli, tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz’’ diye konuştu.


Haberi Paylaş

Comments are closed.