Salihlide 6 imza atıldı

Belediyespor bayan voleybol takımı geçen sezon  final serisinde son maçta Çanakkale Belediyespor’a yenilerek 1.ligin kapısından dönmüştü. Bu sezon yine voleybol bayanlar 2.liginde mücadele edecek olan Salihli Belediyespor Bayan Voleybol takımı antrenörlüğüne Osman Uraner getirildi.
 
Salihli Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirilen imza töreninde Belediye Başkan yardımcısı Hasan Sungur,  kulüp başkanı Gürsel Tuncer, voleybol koordinatörü Gül İlter, yeni antrenör Osman Uraner ve sporcular katıldı. Daha önce Eczacıbaşı,Yeşilyurt,Vakıfbank ve yıldızlar milli takım antrenörlüğü de yapan Uraner; “Salihli Belediyespor’a başarılı bir sezon geçirmek için geldim. Koordinatör  Gül İlter ve yöneticilerimiz bana bu teklifle geldiklerinde hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü ilçemizin voleybola olan sevgisini ve ilgisini uzun yıllardır izliyorum geçen sezon kapısından döndüğümüz  Acıbadem 1.lig’e bu sezon çıkmak istiyoruz. Bunun için ben ve oyuncularım elimizden geleni yapacağız. Beni buraya getiren Koordinatör Gül İlter’e, kulüp yöneticilerine ve Belediye Başkan yardımcımız Hasan Sungur’a ve Belediye Başkanımız Mustafa Uğur OKAY’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Belediyespor bayan voleybol takımı kordinatörü Gül İlter;” Osman Uraner kendini  kanıtlamış başarılı bir antrenör  onunla çalışmaktan mutluluk duyacağız.Ayrıca bugün altı yeni oyuncuya imza attırdık.Meryem Subaşı, Başak Dervişoğlu, İrem Çor, Hazal Şener, Merve İzbilir ve şu anda genç milli takımla birlikte Balkan şampiyonasına hazırlanan Fatma Beyaz önümüzdeki sezon Salihli Belediyespor formasını terletecek.Tüm oyunculara hoş geldin diyor hep birlikte başarılı bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum.”dedi.
(Resimler:Deniz Kılınç) 
 
Tekin Ateşnal
 
 Haberi Paylaş