Sarı meleklere tebrik yağıyor

Şampiyonlar Ligi’nde ikinci olarak tarihe geçen Fenerbahçe Acıbadem’e tebrik mesajları yağıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve CHP Başkanı Deniz Baykal da tebrik mesajı yolladı.

İşte tebrik mesajları

“Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı’nın Indesit Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde ikinci olmasından büyük mutluluk duydum. Bu başarıda emeği geçen teknik kadroyu, sporcuları ve tüm Fenerbahçe camiasını kutlar, başarılarınızın devamını dilerim”

Abdullah Gül
Başbakan

’’CEV İndesit Şampiyonlar Ligi’nde ikinci olan Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı’nı can-ı gönülden kutluyor, sizin şahsınızda tüm sporcularınıza ve teknik ekibe en kalbi selamlarımı sunuyorum’’

Recep Tayyip Erdoğan
Başbakan

’’Voleybolda ülkemizin gurur verici yükselişini gösteren Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı, Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi finalinde, bu kupayı 6 kez kazanan ve voleybolun Barcelona’sı olarak adlandırılan Volley Bergamo ile karşılaştı ve ne yazık ki dişe diş bir mücadeleden sonra 3-2 yenilerek ikinci oldu. Hiç kuşkusuz şampiyonluk yarışında ikinciliğin de çok büyük bir başarı olduğu Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde, Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı, elde ettiği bu başarılı sonuçla, gelecekte kupayı kaldıracağının da işaretini, güvenini verdi.
Bu nedenle, Fenerbahçe Kulübü Başkanı olarak sizin şahsınızda Fenerbahçelileri, Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı’nın sponsoru Mehmet Ali Aydınlar’ı, voleybol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçay’ı, menajer Violet Duca’yı, teknik direktör Jan De Brandt ile kız voleybol takımı ve voleybolseverlerle, Fenerbahçe taraftarını kutluyor, Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı’na, şampiyonluk beklediğimiz gelecek şampiyonada başarılar diliyorum.’’

Deniz Baykal
CHP Başkanı


Haberi Paylaş