Sarıyer Belediye Spor’da şampiyonluk görüşleri…

Aroma Bayanlar 1. Ligi’ne çıkma başarısını gösteren Sarıyer Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı’nda şampiyonluk sevinci devam ediyor. Şampiyonluk ile ilgili idareci ve sporcuların görüşleri şöyle:

Genel Sekreter Nihat Yeşilbaş: Sezona, geçen sene bizi şampiyon yapan takımın antrenörü Tolga hoca ile başladık. Bu takımın şampiyon olmasında Mehmet hoca kadar onun da katkısı vardır. Ve şuanda aramızda olmayıp ayrılan oyuncuların da katkısı vardır. Bütün hepsine buradan teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluğu bizim kadar Sarıyer halkı da çok istedi. Hep beraber bu şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum. Biz Mehmet hocanın gelmesi ile beraber ulaşımımızı sağlayan şoförden sağlık hizmetlerine kadar, iki antrenman arası yemeklerimizi yediğimiz restaurant çalışanlarına kadar hepsinin katkısı olduğunu düşünüyorum. Bize gönülden desten veren 7’den 70’e herkese kulüp başkanım Ali Ergenç, Belediye Başkanımız Şükrü Genç adına teşekkür etmek istiyorum. Asıl işimizin bundan sonra başlayacağını biliyorum. Camiamıza ve Sarıyer’imize en iyiyi yapmaya çalışacağımıza inanıyorduk ve başardık. Bu şampiyonluğu öncelikle Belediye çalışanlarına sonra Sarıyer halkına, Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e ve tüm voleybolseverlere armağan ediyorum. Teşekkür ederim.

Voleybol Koordinatörü Jeyan Erben: Şampiyon olmak için yola çıktık. Dikkatli ve akıllı adımlar attık. 2. Lig’den 1. Lig’e çıkmak zor bir olay ama hak ettiğimiz yere kulübümüzü getirebildik. Ne mutlu bize.

Berat Seda Küçük: 1. Lig’de de Sarıyer Belediye hak ettiği yerde olacaktır. Bizi izlemeye devam edin.

Semen Şen: Çok önemli bir turnuvayı şampiyon olarak bitirip bu güzel sona ulaştığımız için çok mutluyuz. Takım olarak çok çalıştık, inandık ve sonunda başardık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Sinem Açmaz: Emeklerimizin karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Hiçbir zaman hedeflediğimiz noktadan dışarı çıkmadık. 1. Lige çıkan takımımızda emeğimin olması benim için çok gurur verici. Destek olan herkese teşekkürler.

Selen Öndeş: Uzun ve zorlu bir sezon geçirdik. Hepimiz bu başarıyı elde etmek için çok emek verdik. İnancımızın ve emeklerimizin karşılığını şampiyonlukla taçlandırdık. Çok mutluyuz.

Aslıhan Köyel: Çok çalıştık, çok inandık, çok emek verdik. Bunun karşılığını da aldığımız için çok mutluyum.

Ceren Kestirengöz: Sarıyer’de kalbi bizimle çarpan herkese karşı büyük bir sorumluluğumuz vardı. Bunun her zaman farkındaydık ve son maç 3-0’lık galibiyetle bunu yerine getirdiğimize inanıyorum. Şampiyonluktan ötürü çok mutluyuz. Emeklerimizin karşılığını aldık. Şampiyonluk ve 1. Lig tüm Sarıyer halkına armağan olsun. 

Burcu Parabaş: Bu başarı için çok çalıştık, emek verdik. Bunun karşılığında şampiyon olmak çok güzel bir duygu. Herkesin ayrı ayrı katkısı var bu şampiyonlukta. Bize inanan herkese çok teşekkür ederiz.

İkbal Albayrak: Şampiyonuz! 1. Lig’deyiz… Bu gurur, bu mutluluk tarif edilemez. Çok çalıştık ve inandık, karşılığında hedefimize ulaştık. Şampiyonluk bize, 1. Lig Sarıyer’e çok yakıştı. Başarımız daim olsun.

 


Haberi Paylaş