Sarıyer Belediyespor’da ilk imza atıldı

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, 2 sezondur Baş Antrenörlük görevini sürdüren, Gökhan Rahman Çokşen’le 1 yıllık sözleşme yeniledi.

Kulübün Onursal Başkanı Şükrü Genç, Kulüp Başkanı Hayrettin Dereli, Genel Koordinatör Alican Genç ve İdari menajer Orhan Kara’nın bulunduğu ve sıcak bir ortamda gerçekleşen imza törenin de duygularını paylaşan tecrübeli antrenör Gökhan Rahman Çokşen, “Öncelikle bana güvenen herkese minnettarım. 2 sezon önce uzun vadeli hedeflerle başladığımız, sonra ailem haline gelen Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü ve Sarıyer ilçesinin tüm bireyleri ile tekrar beraber olabileceğim için çok mutluyum. Bu süreçte bana güvenen Onursal Başkanımız Sayın Şükrü Genç’e, Kulüp Başkanımız Sayın Hayrettin Dereli’ye, Genel  Koordinatörümüz Sayın Alican Genç’e, İdari menajerimiz Sayın Orhan Kara’ya, kulübümüz için emek veren herkese ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bundan sonra da daha önce yaptığımız gibi Sarıyer ilçesini en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kulüp Başkanı Hayrettin Dereli ise duygularını şöyle dile getirdi: “2 sezondur birlikte emek verdiğimiz hocamızla, tekrar bir arada olacağımız için mutluyuz. Havamızı bozmadan, daha iyi şeyler yapacağımıza inancımız sonsuz. Kulübümüz için emek veren herkese teşekkürü borç biliriz. Sarıyer’imize ve voleybol camiamıza hayırlı olsun.”

Gökhan Çokşen kimdir?

Profesyonel spor hayatında Arçelik, Galatasaray, Yeniköy ve Şişli Spor Kulüplerinde oyunculuk yapan Çokşen, 1992-1999 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübünde Alt yapı antrenörlüğü, A Takım Yardımcı Antrenörlüğü ve 2004-2007 yılları arasında A Bayan Takım antrenörlüğü yaptı.

2000-2004 yıllarında M.Ü Marmara Koleji Spor Kulübünde Alt Yapı sorumluluğu ve A Erkek Takım Yardımcı Antrenörlüğü yapan Çokşen, 2007-2008 Gaziantep Şahinbey Belediyesi Spor Kulübü A Bayan Takım antrenörlüğü yaptıktan sonra, Bolu BLD spor, Samsun Anakent ve Trabzon İdmanocağı spor kulüplerinde çalıştı. 2009 yılında Sarıyer Belediyespor’a transfer oldu.

Çokşen Trabzon İdmanocağı ile Avrupa Challenge Kupasında Final oynadı.

1994-2003 yılları arasında Milli Takımlarda çeşitli görevlerde yer aldı.

 

Haberi Paylaş