Simay Akdağ ve Çağla Cinan galibiyeti değerlendirdi

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi Yarı Final etabı, dün Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmalarla başladı. Günün son mücadelesinde Karşıyaka, Edremit Belediyesi Altınoluk’u 3-2 mağlup etti ve Play-off’a galibiyetle başladı. Karşıyaka’da Kaptan Simay Akdağ ve orta oyuncu Çağla Cinan galibiyeti Voleybolun Sesi’ne değerlendirdi.

Karşıyaka taraftarlarının desteğine değinen Kaptan: “Kazanmamız gereken bir maçtı. İstediğimiz sonucu aldığımız için mutluyuz. Bizi destekleyen büyük Karşıyaka taraftarına ayrıca teşekkür ediyorum. Önümüzdeki maçlarda da desteklerinin artarak devam edeceğine inanıyorum. Kalan maçlarımızı da kazanmak için son topa kadar mücadelemiz devam edecek.” dedi.

Maçın zorlu geçeceğini bildiklerini belirten Çağla Cinan: “Turnuvaya galibiyet ile başlamak önemliydi. Özellikle ilk maçların zor olacağını biliyorduk ve beklediğimiz gibi oldu. Bizi yanlız bırakmayan taraftarımızın da desteği ile kazanmayı bildik. Aynı istek ve konsantrasyon ile Önümüzdeki maçları da kazanmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Karşıyaka, Yarı Final etabındaki ikinci maçında 23 Mart Çarşamba günü saat 16.30’da Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik ile karşılaşacak. Mücadele, TVF Voleybol TV’den canlı yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.