Simla Türker Bayazıt: İleriki senelerde bu başarıların devamı gelecektir

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Simla Türker Bayazıt: İleriki senelerde bu başarıların devamı gelecektir

Simla Türker Bayazıt, “Bu sene Kadın Voleybol Takımımız da büyük başarı gösterdi. Ligi 3. bitirdi, Türkiye ikincisi oldu. CEV Şampiyonlar Ligi’nde üçüncü olduk. Seneye CEV Şampiyonlar Ligi’ne hem kadınlar hem de erkeklerde katılan tek Türk kulübüyüz. Biz bir spor kulübüyüz. 9 branşta kadın-erkek her branşta zirveye oynuyoruz. Takımımız da bu bilinçle, Fenerbahçelilik ruhuyla çok güzel bir ekip oldu, uyum sağladı. Ben öncelikle Başkanımıza bu görevi bize layık gördüğü için çok teşekkür ediyorum. Biz de elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah ileriki senelerde bu başarıların devamı gelecektir.” diye konuştu.

İlker Dinçay: Sporcularımızla gurur duyuyoruz

İlker Dinçay, “Başkanım aslında tüm hikayeyi detaylarıyla özetledi. Gerçekten çok önemli bir hikaye başarıldı. Tabii her zaman söylüyoruz; Fenerbahçe bütün şubelerde şampiyonluğa oynamak üzere takımlarını kuruyor. Erkek Voleybol Takımımız şampiyon oldu. Kadın Basketbol Takımımız Galatasaray’ı eleyerek finale yükseldi. Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız liglerini şampiyonlukla tamamladı. Geçen hafta kürekçilerimiz Galatasaray’a karşı muhteşem bir zafer kazanıp şampiyon oldular. Genç atletlerimiz lig elemelerini hem kadınlarda hem de erkeklerde birinci bitirdiler, rekorlarımız var. Fenerbahçe’ye özel bir şey. Sporcularımızla gurur duyuyoruz. Burası çok büyük bir camia. Erkek Voleybol da bu camianın en önemli parçalarından bir tanesi. Büyük ailenin küçük bir parçasıyla şampiyonluğumuzu kutluyoruz.” ifadelerine değindi.


Haberi Paylaş