Sırbistan Erkek Milli Takımı geniş kadrosu açıklandı

Son Avrupa şampiyonu Sırbistan erkek milli takımın geniş kadrosu açıklandı. 28 oyuncu, başantrenör Slobodan Kovac tarafından milli takım hazırlık kampına davet edildi. 15 oyuncu çalışmalara Vrnjacka Banja’da başlayacakken, diğer 13 oyuncu ise antrenmanlara daha sonra başlayacak. 20 Mayıs tarihine kadar çalışmalarını sürdürecek Sırbistan milli takımı, ardından bir hazırlık turnuvası için Slovenya’ya gidecek.

Bu sezon ülkemizde Sorgun Belediyespor’da oynayan smaçör Danilo Pavlovic de geniş kadro çalışmaları için davet edildi.

28 kişilik Sırbistan erkek milli takımı geniş kadrosu ise şu şekilde:

Pasörler: Nikola Jovović (Tuluz, Fransa), Aleksa Batak (Ravena, İtalya), Vuk Todorović (Vojvodina Ns Seme, Sırbistan) ve Mihajlo Mitić (Belhatov, Polonya).

Pasör Çaprazları: Aleksandar Atanasijevic (Perugia, Italya), Drazen Luburic (Locomotive Novosibirsk, Rusya), Bozidar Vucicevic (Ach Volej Ljubljana, Slovenya) And Aleksa Matic, (Radnicki Doo)

Liberolar: Neven Majstorović (Polytechnic Lublin, Polonya), Nikola Peković (Zalau, Romanya), Milorad Kapur (Gizen, Almanya) ve Stefan Negić (Vojvodina Ns Seme, Sırbistan).

Orta Oyuncular: Marko Podraščanin (Trentino, İtalya), Srećko Lisinac (Trentino, İtalya), Petar Krsmanović (Kuzbas Kemerovo, Rusya), Aleksandar Okolić (Olympiacos Pirej, Yunanistan), Nemano Samjevina Vojvodina Ns Seme, Sırbistan), Aleksandar Stefanović (Ribnica, Sırbistan) ve Uroš Nikolić (Niš).

Smaçörler: Nemanja Petrić (Modena, İtalya), Marko Ivović (Locomotive Novosibirsk, Rusya), Uroš Kovačević (Shanghai, Çin), Miran Kujundžić (Paris Volej, Fransa), Pavle Perić (Semeka, Vojvodina), Lvi Prague, (Çek Cumhuriyeti), Davide Kovač (Spartak, Subotica) ve Danilo Pavlović (Sorgun, Türkiye)

Haberi Paylaş

Comments are closed.