Şırnak Cizre Fen Lisesi için yardımlarınızı bekliyoruz

Voleybolunsesi ekibi olarak, Şırnak’ta eğitim veren Cizre Fen Lisesi için spor malzemesi yardımlarının yanı sıra bir kütüphane oluşturmak için harekete geçiyoruz.

Şırnak’daki Cizre Fen Lisesi’nde görev yapan Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Susam Çevik sitemize başvurarak öğrencileri için destek istedi. Voleybol camiasına seslerini duyurmak isteyen Çevik, Şırnak’ta zor şartlarda çalıştıklarını ve öğrencilerinin hem spor hem de kültürel anlamda eğitim alabilmeleri için yeterli materyallerinin olmadığını iletti. 

Voleybolunsesi ekibi olarak bizlerde Çevik’in sesine ortak olup Şırnak’taki bu öğrencilerimizin hem spor yapabilmelerine yardımcı olmak hem de kütüphane oluşturarak eğitimlerine destek olmak için harekete geçtik.

Bu okulumuz için malzeme yardımında bulunmak isteyenler (kitap, spor malzemesi) hazırladıkları paketleri Burhan Felek Kubbe Salondaki büfeye Mehmet Abi’ye bırakabilirler. Bizler de toplanan malzemeleri kargo ile Şırnak’ta ulaştıracağız. İlk kargomuzu 15 Ocak tarihinde göndermeyi planlıyoruz.

Bu konuda voleybol camiasının yardımlarını önemle bekliyorum.

Teşekkürler…

Voleybolunsesi ekibi

 Haberi Paylaş