Solhan Spor yönetimi gelir-giderler tablolarını paylaştı

Göreve geldiklerinde şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablolarını kamuoyu ile paylaşacakları sözünü veren Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen, ilk paylaşımı yaptı.

Ziya Sözen’in açıklamaları şöyle:

“AXA Sigorta Voleybol Efeler liginde mücadele eden Bingöl Solhan Spor Yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz gün şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablomuzu kamuoyu ile paylaşacağımızı ifade etmiştik. Bu kapsamda bir aylık gelir gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Amacımız insanlarımızın takımımıza güven duyması, spor kulüplerine yönelik azalan güven duygusunun yeniden tesis edilmesi, insanlarımızın yaptığı yardımların nerelere nasıl harcandığını bilmesini sağlayarak insanların güvenine layık olabilmektir.

Bu kapsamda bundan sonra da her ay gelir ve gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Altı ayda bir bağımsız Mali müşavir tarafından kulübümüzün gelir gider tablosunu denetime tabi tutacağız. Böylece insanlarımızın kulübümüze olan güveni artacak, herkes Gönül rahatlığı ile kulübümüze yardım yapmak isteyecektir. Şimdiye kadar kulübümüze maddi ve manevi destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Kulübümüze yapılacak her kuruş yerinde ve amacına uygun bir şekilde harcanacaktır.”

Haberi Paylaş