Solhan Spor’da yol haritası çizildi

Yeni sezon için Solhan Spor Kulübünün geleceği konuşulup yol haritası çizildi. Düzenlenen programda yöneticilere ve destekçilere plaket takdim edilip teşekkür edildi.

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi yeni temsilcilerinden Solhan Spor’un geleceğinin konuşulduğu istişare toplantısı yapıldı. Solhan’da yapılan toplantıya Solhan Belediye Başkanı

Abdulhakim Yıldız, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Genel Başkanı Ziya Sözen, Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, Kulüp yöneticileri ile Bingöl’den iş adamları katıldı.

Yapılan istişare toplantısında konuşan İslamoğlu, Kulüp hakkında kısa bilgilendirme yaptıktan sonra beraber çalışıp başarıya ulaşan yönetici arkadaşları ile kulübün başarısına maddi manevi katkı sunan herkese teşekkür etti.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ise, Solhan Spor’un Solhan, Bingöl ve Bölgenin tanıtımına ciddi katkılar sunduğunu belirtip bölgenin tek temsilcisi olmasından dolayı bölge halkının desteklerinin olmasını beklediklerini aktarıp daha önceki yıllarda olduğu gibi yine gereken maddi ve manevi desteklerinin devam edeceğini ifade ederek kulüp yöneticileri ile destek sunan herkese teşekkür etti.

Toplantıda konuşan Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Genel Başkanı Ziya Sözen ise, Solhan Spor’a emek veren ve destek olanların gayretleri sonucu bugün Efeler Liginde mücadele edildiğini anımsatarak, başarının mimarlarına teşekkür etti. Eskiden desteklerinin olduğunu ancak bundan sonra hep beraber emek vererek, gayret göstererek Solhan Spor’un daha iyi yerlerde olması için mücadele edeceklerini ve hedefin ligde kalmak değil zirveye oynamak olduğunu anımsatarak başarı çıtasının en üst seviyede olması ile ilgili gayretin olması gerektiğine dikkat çekti.

Programda konuşan Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ise Solhan Spor için emek veren ve gayretleri ile başarıya ortak olan herkese ayrı ayrı teşekkül ederken teşekkül edecek yeni yönetimin de başarılı olması temennisinde bulundu.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan olağan üstü kongre için de istişarelerin yapıldığı toplantıda Solhan Spor Kulübü Başkanı İslamoğlu tarafından hazırlanan plaketler yönetim kurulu ile takıma destek verenlere takdim edildi. AGB Ofset Matbaacılık/Reklam işletmesi sahibi Abdullah Bildik ise başarılarından dolayı Solhan Spor Kulübü yöneticileri adına kulüp başkanı Sebahattin İslamoğlu’na plaket takdimi yaptı.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş