Son sürat Sultanlar Ligi’ne

Generali Sigorta Sakarya Voleybolspor başkanı Ömer Bektaş açıklamalarda bulundu.

Generali Sigorta Sakarya Voleybol kulübü başkanı Ömer Bektaş Sigorta Shop Kadınlar Birinci Ligi’nde son 9 maçta galip geldiklerini belirterek “9’da 9 yaptık, son sürat play-off ve ardından emin adımlarla hedefimize doğru yol alıyoruz. Biz bu büyük mücadelenin yolunda ilelerken hala bizi görmeyenler var. Bize omuz veren, bize büyük destek veren başta Belediye başkanlarımız olmak üzere, çok değerli dostlarımız ve taraftarlarımız ile el ele yürüyoruz, Sultanlarımızın ve teknik heyetimizin alın terlerini taçlandırmaya uğraşıyoruz” dedi.

Birlikteliklerin baş kaldırışı

Ömer Bektaş yaptığı açıklamada söyle konuştu; “Sakarya Bayan Voleybol takımımızın başarısı, Sakarya’da tüm amatör ve profesyonel branş sporcularının özlem duyduğu başarıların, birlikteliklerin başkaldırısıdır.

Sakarya Bayan Voleybol takımı ile olan mücadelemiz; bir spor İnsanı olarak yıllardır amatör sporculara verdiğimiz ehemmiyetin ve iyi niyetli yaklaşımların top yekün göstergesidir. Spor İnsanı olarak bu şehirde verdiğimiz emeklere teveccüh göstermeyenler olsa da, o teveccühü bir gün herkes gönül rahatlığıyla gösterecektir. Yanımızda olan ve her gün çoğalan Belediye Başkanları, işletmeler ve STK’lar olduğu sürece, bir boşlukta ve arayışta olan gençlerimizin rüyasının gerçeğe dönüş hikayesini devam ettireceğiz.
Sporun cinsiyeti, engeli, dili, ırkı olmaz. Spor bir karakterdir, Spor bir duruştur.
İşte bu düşünceler ile Sakarya’nın Bayan Voleybolunu kabul ettiğini görüyoruz.
Ancak hala kabul etmeyenler içinde bir gün gelecek sarılacakları, başvuracakları hatırlayacakları yok sayamayacakları bir direnişin bir uyanışın ihtiyaçları dahilinde başları önde kabul bekleyen yüzlere apaydınlık bir ışık olacaktır.”

Haber: Suat Beyenal

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.