Sorgun Belediyespor pazartesi günü sezonu açıyor

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı, pazartesi günü toplanarak, yeni sezon çalışmalarına başlayacak.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül, Pazar günü Termal Otel’de toplanacak oyuncuların önce sağlık kontrolünden geçirileceğini, hastanede korona testi yaptırılacağını, ardından da sezonun ilk antrenmanının gerçekleştirileceğini belirtti.

Gül, bu sezon kadronun tamamının değiştirildiğini ve geçen sezondan daha iddialı bir kadro kurumaya çalıştıklarını ifade ederek “Yeni sezon öncesi ilk olarak hoca transferini çözüme kavuşturduk. Bahadır Aksoy ile devam kararı aldık. Sonrasında oyuncu transferi konusunda uzun ve yoğun bir araştırma içerisine girdik. Bir yandan genç oyuncuları transfer ederken, özellikle yabancılar konusunda daha seçici davranarak istediğimiz oyuncuları almayı başardık. Şu an 12 kişilik bir kadromuz var. İki kişilik obsiyonumuz duruyor. Onu da gerekli olan yerde kullanmayı düşünüyoruz. Ben oyuncularımıza sağlıklı, sakatlıksız ve başarıla bir sezon diliyorum. Diğer bir dileğim de koronavirüs belasından bir an önce kurtulup, maçlarımızı taraftarlarımızla birlikte dolu tribünler önünde oynamaktır” dedi.

Gül, 3’üncü yabancı ile görüşmelerin sonuçlanmak üzere olduğunu ve taraftarlara dünya çapında bir transfer yapacakları müjdesi vereceklerini sözlerine ekledi.


Haberi Paylaş