Sorgun Belediyespor’da Palavar sezonu kapattı

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor’da bir yandan sakatlık, bir yandan da Bursa Büyükşehir Belediyespor yenilgisinin şoku yaşanıyor.

Ligin bitimine 2 hafta kala başarılı orta oyuncu Murat Palavar’ın antrenmanda sakatlanması takımda şok etkisi yarattı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül yaptığı açıklamada, sezon başından bu yana başarılı bir performans ortaya koyan Palavar’ın sakatlanması ve takımındaki yerini alamamasının, kendilerini olumsuz etkilediğini belirtti.

Gül, Murat Palavar’ın sezonu kapattığını ifade ederek “Oyuncumuz son antrenmanda, sol diz ön çapraz bağlarından istenmeyen bir sakatlık yaşadı. Kendisini Ankara’ya gönderdik. Yapılan kontrollerinin ardından başarılı bir ameliyat geçirdi ancak sezonu kapattı. Biz kendisine geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyoruz” dedi.

Ligin bitimine sadece iki hafta kaldığını ve oynayacakları son iki maça Palavar’dan yoksun çıkacaklarını ifade eden Gül, “Her ne şartta olursa olsun Arhavi ve Altekma maçlarını kazanıp ligi galibiyetle bitirmek istiyoruz. Murat Palavar’ın yerine oynayacak arkadaşlarımız onun yokluğunu aratmayacaktır” diye konuştu.

Haber: Şahin Özmen

Haberi Paylaş

Comments are closed.