“Sorumluluğumuzun bilincindeyiz”

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 7.haftası yarın (8 Kasım, Pazartesi) oynanacak Galatasaray-Halkbank karşılaşması ile sona erecek. Burhan Felek Voleybol Salonunda yapılacak karşılaşma saat 15:30’da start alacak.

Maçın hazırlıklarını tamamlayarak İstanbul’a hareket eden Halkbank’ta Kanadalı orta oyuncu Graham Vigrass’ın, görüşlerini milli orta oyuncu Mustafa Koç aldı.

Koç-Vigrass söyleşinden yansıyanlar şöyle:

Mustafa Koç-Selam Vigrass, zor bir deplasmana gidiyoruz. Neler düşünüyorsun?
Graham Vigrass-Maç gerçekten zor olacak. İki takım da iyi voleybol oynuyor ve etkili silahları var. Bunları verimli kullanan ekip kazançlı çıkacaktır.

MK-Sahaya ligin yenilmeyen tek takımı olarak çıkacağız, ne dersin?
GV-Bunun gerçekten çok önemi yok. Önemli olan son düdük çaldığında ilk dört arasında olmamız. Bu nedenle yenilgisiz olmanın baskısını üzerimizden atmalıyız.

MK-Maçta biz orta oyunculara da çok iş düşecek, hazır mısın?
GV-Elbette hazırım. Tüm arkadaşlarımız gibi ben, sen, Oğuzhan da galibiyet için sahada tüm hünerlerimizi sergileyeceğiz. Bu bir takım oyunu olduğuna, biz de Halkbank olduğumuza göre herkes sorumluluğunun bilincinde, bunun farkındayım. Tüm takım, teknik heyet, staff birlikte Ankara’ya mutlu dönmek adına elimizden geleni yapacağız.

Haberi Paylaş

Comments are closed.