Suphi Doğancı ile yola devam

Türk Hava Yolları, geçtiğimiz sezon Sultanlar Ligi’ni 6. sırada bitirerek önümüzdeki sezonda Avrupa Kupalarına gitme başarısına katkı sağlayan baş antrenör Mustafa Suphi Doğancı ile devam etme kararı aldı.

Doğancı imza töreninde, “Geçtiğimiz sezon, Sultanlar Ligi’ne yeni yükselmiş olan takımımız için bir tanışma yılı oldu diyebiliriz. Lig etabında inişler çıkışlar yaşamamıza rağmen, playoff etabında Fenerbahçe ve Nilüfer Belediyespor’a karşı tüm takımımız oldukça iyi bir performans sergiledi ve kulübümüzü Avrupa Kupalarına taşımayı başardık. Önümüzdeki sezon Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nü daha büyük hedefler ve daha büyük mücadeleler bekliyor. Öncelikle katılacağımız Balkan Kupası’nı, daha sonra da Challenge Cup’ı kazanarak ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Sultanlar ligi’nde de geçtiğimiz sezonun üstüne çıkarak daha büyük işler yapmak istiyoruz. Her geçen sezon kendini geliştiren ve daha büyük hedeflere yürüyen Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nün bir parçası olmaktan dolayı çok gururluyum. Bana bu fırsatı veren Başkanımız İlker Aycı’ya ve Genel Sekreterimiz Ramazan Yıldırım’a tüm ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Genel Sekreter Ramazan Yıldırım “Suphi Hoca ile, takımımızın Sultanlar Ligi’ndeki ilk sezonunda hedeflerimize ulaştık. Yeni sezonda daha büyük hedefler bizleri bekliyor. Kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.


Haberi Paylaş