Takım olarak kenetlendik

Dünya Şampiyonasına hazırlanan Yıldız Kız Milli Takımda heyecan yükseliyor. Birinci hedef gruptan ilk sırada çıkıp ileri turlar için yolu açmak.

Milli takım oyuncuları fizik, taktik ve mental hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın başarılı oyuncularından Ceylan Arısan’ın şampiyona ile ilgili görüşleri şöyle: “Şimdi önümüzde Avrupa Şampiyonası’ndan daha önemli olan Dünya Şampiyonası var. Avrupa Şampiyonu olacağımıza inandık ve başardık. Takım olarak Dünya Şampiyonu olabileceğimize de inanıyoruz. Bu hedef için kenetlendik. Elimizden gelenin en iyisini yaparak, gücümüzü bir kere daha herkese göstermek istiyoruz. Bunun kolay olmayacağını biliyoruz. Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonasındaki oyunumuzun ve mücadele azmimizin üstüne koymamız halinde gelecektir.”

Birlikte başaralım
Hem Avrupa hem Dünya Şampiyonluğu kazanmış bir ekip olarak anılmak istediklerini açıklayan Ceylan Arısan, “Başkent Voleybol Salonunu dolduracak voleybolseverlerin de bu iki kupayı da kaldıran takımı izleme şansını kaçırmamalarını istiyoruz. Lütfen bu yolculukta bizimle birlrikte olsunlar” diyerek sözlerini noktaladı. 


Haberi Paylaş