Tanıtımda ’Voleybol’ fırsatı

Türkiye Plaj Voleybolu (TPV) Ligi’nde bu yıl ilk kez iki takımla mücadele eden Alanya, NTV Spor’un canlı yayınlarıyla etkili bir tanıtım atağına hazırlanıyor.

Üç yıl önce kurulan TPV Ligi’nde ilk yıllarda sadece ’Alanya Belediyespor’ takımıyla temsil edilen Alanya, bu yıl ilk kez elemelerden başarıyla çıkan ’ALTİD ve Alanya Otelleri’ adlı takımla da temsil edilmeye başlandı. Alanya Belediyespor’un yanı sıra TPV Ligi’ne katılan ve ALTİD (Alanya Turistik İşletmeciler Derneği) tarafından desteklenen ’ALTİD ve Alanya Otelleri’ takımı da tanıtım fırsatına dahil oldu.

BU TANITIMIN MALİYETİ 10 BİN LİRA
Alanya Belediyespor ve ALTİD-Alanya Otelleri adlı takımlarda Alanya plajlarında yetişen, Alanyalı gençler oynuyor. Alanya Belediyespor formasını Dündar Yıldırım, Orhan Sayım, Fadıl Subaşı üçlüsü taşırken, ALTİD-Alanya Otelleri formasını Ilgar Şehirlioğlu ve Serkan Yıldırım ikilisi giyiyor. Her hafta maça çıkan takımlarımızın toplam 4 maçı NTV Spor’dan canlı yayınlanacak. 4 maçta toplam 4 saatlik tanıtım fırsatı yakalayacak olan Alanya, eğer takımları Play-Off’a kalırsa, 4 maçlık bir canlı yayın hakkı daha kazanacak. Bu tanıtım olanağına rağmen TPV Ligi’nde mücadele eden iki takımın toplam yıllık maliyeti ise sadece 10 bin lira civarında.  

TPV LİGİ MAÇLARI BU HAFTA ALANYA’DA
Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Kurul Üyesi, İsveç Fahri Konsolosu ve Elysee Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Tokuş, TPV Ligi’nin bu haftaki maçlarının 26 Kasım Cumartesi günü Alanya’da oynanacağını söyledi. Bazı maçların pazar gününe sarkma ihtimali olduğunu da belirten Tokuş, maçların cumartesi günü saat 09.00’dan itibaren Alanya Belediye Sarayı arkasındaki Galip Dere Plajı’nda yapılacağını söyledi. Alanya halkını maçları izlemeye davet eden Tokuş, önümüzdeki günlerde NTV Spor’dan canlı yayınlanacak maçlarda Alanya ve Alanya’nın sembolu olan gülümseyen güneş logolarının ön plana çıkarılacağını belirterek “Böylelikle Alanya’nın tanıtımına çok komik maliyetlerle önemli bir katkı sağlanacak. Her zamanki gibi, bu haftaki maçları da Alanya’ya taşımamızdaki katkıları ve destekleri nedeniyle Alanya Belediye Başkanı Sayın Hasan Sipahioğlu’na teşekkür ederim” dedi.

yenialanya.com

Haberi Paylaş