Tanner Millileri kampa aldı

Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımımız TVF Plaj Voleybolu Danışmanı Troy Tanner nezaretinde kamp yapıyor. Kamp kadrosunda antrenör Atay Doğu ile sporcular Selçuk Şekerci, Volkan Göğtepe, Murat Giginoğlu ve Nuri Şahin bulunuyor.

Milli Takım 31 Ağustos- 4 Eylül tarihleri arasında Ankara TVF Plaj Voleybolu kortlarında çalıştıktan sonra, 4-8 Eylül tarihleri arasında Side’de ikinci aşama kampına girecek.

Milli Takım kafilesi, 8 Eylül’de Danimarka’nın Kopenhag şehrinde yapılacak Continental Cup Zonal Phase (Olimpiyat Kıta Elemesi 2. Etap) Turnuvasına katılmak üzere bu kente hareket edecek.

TVF Plaj Voleybolu Danışmanı Troy Tanner, kampın amacının 9-11 Eylül 2011 tarihleri arasında Kopenhag’da yapılacak Olimpiyat Kıta Elemesi 2. Etap Turnuvasına hazırlanmak olduğunu söyledi. Turnuvaya erkeklerde Türkiye’nin yanı sıra Hollanda, İtalya, Danimarka, Portekiz ve Romanya katılıyor. Bu gruptan birinci olarak çıkacak ülke, 18-24 Haziran 2012 tarihleri arasında oynanacak Continental Cup Final Turnuvasına doğrudan katılmaya hak kazanacak.

2., 3., 4. ve 5. olan ülkeler yine 2012’de final turnuvasından önce düzenlenecek Continental Cup Semi final turnuvalarına katılma hakkını elde edecek.
 
Statü: Continental Cup Turnuvalarına her ülkenin 2 takımı katılıyor ve ülkeler karşılaşmaları yapılıyor. Buna göre, her iki ülkenin takımları birbirlerine karşı mücadele ediyor ve 3 maç kazanan ülke galip geliyor. 4 maç sonucunda 2-2’lik eşitlik olursa 15 sayılık altın set uygulamasıyla galip ülke belirleniyor.


Haberi Paylaş