“Taraftarımızın desteğine daha çok ihtiyacımız var”

Fenerbahçe Parolapara’nın, ligin 11.haftasında konuk ettiği Bursa Büyükşehir Belediye Spor’u 3-1 mağlup ettiği maçın ardından oyuncular Hasan Yeşilbudak ve Murat Yenipazar, galibiyeti Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.

Hasan Yeşilbudak: Bugün kazanmayı bildik, bizim için önemli olan buydu

Galibiyeti değerlendiren Hasan Yeşilbudak, “Çok zor bir maç olacağını bekliyorduk. Karşımızda çok tecrübeli bir takım var. Hem Türk oyuncuları hem de yabancı oyuncuları ligimizi bilen, daha önce de ligimizde oynayan oyuncular. Bugün yorgun olsak da, oyun içerisinde düşsek de kazanmayı bildik. Bizim için önemli olan buydu. 11 maç, 11 galibiyet ve bu bizim için çok önemli. Üstüne koyarak gitmek istiyoruz. Herkesi tebrik ederim.” dedi.

CEV Cup 8’li final etabında deplasmanda Draisma Dynamo Apeldoorn ile oynayacakları maçı da değerlendiren Hasan Yeşilbudak, “Şu anda en önemli maç haline geldi. Kısa vadede iki hedef kaldı. İlk önce CEV Cup’ta bir üst tura çıkmak ve ardından ligde oynayacağımız iki maç var ve ikisinden de galip gelerek ilk yarıyı namağlup bitirmek istiyoruz.” diye konuştu.

Murat Yenipazar: Taraftarımızın desteğine daha çok ihtiyacımız var

Pasör Murat Yenipazar ise 3-1’lik galibiyete dair şunları söyledi:

“Her maç zor. Bizim için kolay maç yok. Biz, her maçın ciddiyetinin farkındayız. İstatistiklerde de her şey ortada. Sadece şunu söylemek istiyorum; bu takım bu kadar iyi giderken biz taraftarımızı daha fazla yanımızda görmek istiyoruz. Çünkü ligin ikinci yarısı daha zor olacak. Taraftarımızın desteğine daha çok ihtiyacımız var. Lütfen bizleri yalnız bırakmasınlar. Takım arkadaşlarımızla birlikte isteğimiz bu. Biz onlara layık olmaya çalışıyoruz. Daha fazlasını da yapmak istiyoruz. Onların itici gücüne çok fazla ihtiyacımız var.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.