Temel Voleybol Teknikleri Eğitim Videoları kullanıma sunuldu

Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile yürütülen Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesinde antrenman yapan tüm voleybol okulu öğrencileri ve takım sporcuları, Geleceğe Smaç ekiplerinin hazırladığı voleybol eğitim videolarına erişerek temel voleybol tekniklerini görsel olarak da izleme ve öğrenme fırsatı buluyorlar.

Temel voleybol teknikleri konusunda hazırlanmış 7 eğitim videosu ve dön kazan voleybol, mini voleybol ve midi voleybol konusunda hazırlanmış 3 eğitim videosuna ek olarak, kuvvet ve koordinasyon çalışmaları konusunda da toplam 3 eğitim videosu içeren pakete Geleceğe Smaç projesine kayıt yaptıran tüm öğrenciler erişebiliyorlar.

Öğrenciler kendi “Eczacıbaşı Kimlik Kartları” üzerinde bulunan kare kodları okutarak videoları internetten izlerken, temel voleybol tekniklerini tekrar tekrar görme ve antrenör anlatımlarını dinleme fırsatı buluyorlar.

Bu eğitim videoları evoleybol.net üzerinden de voleybol öğrenmek isteyen tüm öğrencilerin ve voleybol antrenörlerinin ulaşabileceği biçimde satışa sunuldu.

Haberi Paylaş

Comments are closed.