TEŞEKKÜRLERİMİZLE

Her sene elde ettiği zaferler ve kazandığı büyük başarılarla Türk sporunun aydınlık yüzü olan Voleybol Milli Takımlarımız, hem ulusal hem de uluslararası boyutta tanınırlığa sahip güçlü sponsorların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

AXA Sigorta, BTC Türk, Gedik Yatırım, Misli.com, PorÇöz, Trendyol, Vestel, Acıbadem, Bee Goddess, Bioderma, McDonald’s, Opet, Orkid, OtoKoç 2.El, Supradyn Energy, Spor Toto, Alpaslan Endüstri, Kuzeyden’in ardından son olarak global çapta otomotiv devi Mercedes-Benz, Voleybol Milli Takımlarımıza Ana Sponsor olarak ülke voleybolumuzun gücüne güç katacak.

Türk voleybolu, sadece kazandığı başarılarla değil aynı zamanda büyük organizasyonlardaki üst düzey ev sahipliği konusunda da tüm dünyaya örnek olmaya ve Dünya voleybolu tarafından takdir edilmeye devam ediyor. Türk voleybolunun bugün Türk sporunun zirvesine yerleşmesinde büyük emekleri olan ayrıca bu çalışmalarının yanında biz voleybol sitelerini unutmayan ve verdiğimiz mücadeleye desteklerini esirgemeyen Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkürü bir borç biliriz.

Bu vesile ile tüm yaz boyunca ay yıldızlı forma ile ülkemizi temsil eden milli takımlarımıza ve 2022-2023 sezonu hazırlıklarına başlayan tüm kulüp takımlarımıza başarılar diliyoruz.

Türk voleybolunun sesi olmaya devam edeceğiz.

VOLEYBOLUN SESİ

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.