THY’nin yabancı transferlerinin VNL performansı

Gelecek sezon ülkemizde Türk Hava Yolları formasıyla izleyeceğimiz Macris Carneiro, Julia Bergmann ve Diana Duarte’nin 2023 FIVB Milletler Ligi’ndeki performanslarına yakından bakalım.

Yeni sezonda göstereceği performans merakla beklenen Brezilyalı smaçör Julia Bergmann 11 maçta toplam 31 sette süre aldı. Turnuva genelinde 85 sayı (6 Blok – 6 Servis) bulan Bergmann, %36 başarılı hücum ve %23 mükemmel manşet yüzdesi ile takımına katkı verdi. Julia Bergmann’ın performansını detaylı incelemek için tıklayınız. 

Brezilya Milli Takımı’nın pasörü olan Macris Carneiro, Milli Takım ile VNL’de 13 maçta toplam 42 sette süre aldı. Takımına 18 sayıyla (7 Blok – 4 Ace) katkı veren Macris, %16 başarı yüzdesiyle turnuvayı tamamladı. Macris Carneiro’nun performansını detaylı incelemek için tıklayınız. 

Brezilyalı orta oyuncu Diana Duarte ise milli takım ile 10 maçta toplam 26 sette süre aldı. Takımına 68 sayıyla katkı veren Diana, bu sayının 17’sini bloktan 8’ini ise servisten üretti. Diana Duarte’nin performansını detaylı incelemek için tıklayınız. 

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir