TSYD Kupası’nı Çukurova Belediyesi SK kazandı

TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası tamamlandı.Turnuvanın şampiyonu Çukurova Belediyesi SK oldu.

Son gün maçlarında PTT SK ile Karayolları SK ve Çukurova Belediyesi SK ile Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımları karşı karşıya geldi.

Turnuvanın son gününde oynanan günün ilk maçında Karayolları Spor Kulübü ile PTT Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Maçı Karayolları 3-1 kazandı.

Maç sonu turnuvaya katılımlarından dolayı Çukurova Belediyesi ve Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Soner Çetin ve TSYD Adana Şubesi Başkan Vekili Engin Kanber, takım kaptanlarına plaket verdi.

Turnuvanın son maçında ise Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ile Muratpaşa Belediyesi Sigortashop Kulübü karşı karşıya geldi.  Karşılaşmayı Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımı kazandı.  Maçları 7 puanla tamamlayan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü yıllar sonra düzenlenen TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası’nda şampiyonu oldu.

Maçtan sonunda kupa töreni yapıldı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin turnuvanın şampiyonu olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’ne kupasını takdim etti. Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımına ise plaket takdim edildi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kupa töreninde yaptığı konuşmada Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, Muratpaşa Belediyesi Sigortashop, PTT SK ve Karayolları SK takımı,  yönetimlerine, teknik ekip ve oyuncularına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Çetin, “TSYD ile birlikte düzenlediğimiz Kadınlar Voleybol Turnuvası’nda şampiyon olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nü tebrik ediyorum. Turnuvamıza katılan tüm takımlara diğer maçlarında başarılar diliyorum. Bu turnuvayı geleneksel hale getirip her sene düzenlemek istiyoruz” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir