Türk Hava Yolları’ndan pasör transferi

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 2013 yılından bu yana Galatasaray forması giyen, 1995 doğumlu 190 cm boyundaki pasör Nursevil Aydınlar Gökbudak ile sözleşme imzaladı.

Nursevil Aydınlar Gökbudak transferi ile ilgili, “Türk Hava Yolları ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Benim için yeni bir sayfa, yeni hedefler. Bu hedeflere ulaşmak için elimizden gelen herşeyi takımca yapacağımıza inanıyorum. Çok güzel bir sezon bizi bekliyor.” dedi.

Türk Hava Yolları Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım, “Önümüzdeki sezon için ilk hedefimiz Balkan Kupası’nı kazanmak. Ardından, Challenge Kupası’nda mücadele edip, Challenge Kupası Şampiyonu olmayı amaçlıyoruz. Sultanlar Ligi’ndeki ikinci sezonumuzu, iki Avrupa Kupası ile tamamlamanın Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolunun takımına çok yakışacağına inanıyoruz. Vestel Venus Sultanlar Ligi’ndeki hedefimiz ise sezonu ilk 4 içinde bitirmek. Bu doğrultuda güçlü bir kadro kurmak için çalışmalar yapıyoruz. Nursevil de takımımız için önemli bir hamle oldu. Kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Nursevil Aydınlar Gökbudak, voleybola Koç İlköğretim Okulları SK’da başladı. 2013 yılında ilk profesyonel sözleşmesini Galatasaray ile imzalayan Nursevil, 2013 yılından bu yana sarı kırmızılı formanın başarısı için mücadele etti.


Haberi Paylaş