‘Türk Voleybolu’ Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon Ödülleri’nde 5 dalda ödüle aday

Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği, Marmara Üniversitesi MWins Spor ve Rekreasyon 2021 Ödüllerinde, Türk voleybolu 5 farklı kategoride, 5 isim ve 2 takım ile aday gösterildi.

Bu yıl ilki düzenlenecek oylamada; “Yılın Spor Yöneticisi” kategorisinde TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yılın Kadın Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Naz Aydemir Akyol, “Yılın Etik Spor İnsanı” kategorisinde Bahar Toksoy Guidetti, “Yılın Antrenörü” kategorisinde Giovanni Guidetti, “Yılın Takımı” kategorisinde ise A Milli Kadın Voleybol Takımı ve VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ödüle aday gösterildi.

MWINS; “Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon Ödülleri” bu sene ilki düzenlenen; bir önceki yılın spor ve rekreasyon alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarının değerlendirildiği global bir çevrimiçi ödüllendirme etkinliği ve Marmara Üniversitesi Comepüs Topluluğunun koordine ettiği öğrenci organizasyonudur.

Sadece mobil üzerinden yapılabilen oylama, 2 Haziran 2021 Çarşamba 19.00’a kadar devam edecek. Oy kullanmak için tıklayınız.

Yılın Spor Yöneticisi
Mehmet Akif Üstündağ (TVF Başkanı)

Yılın Takımı
A Milli Kadın Voleybol Takımı
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı

Yılın Antrenörü
Giovanni Guidetti (A Milli Kadın Voleybol Takımı-VakıfBank)

Yılın Etik Spor İnsanı
Bahar Toksoy Guidetti

Yılın Kadın Sporcusu
Eda Erdem Dündar (A Milli Kadın Voleybol Takımı-Fenerbahçe Opet)
Naz Aydemir Akyol (A Milli Kadın Voleybol Takımı-Fenerbahçe Opet)

Haberi Paylaş

Comments are closed.