“Turu geçeceğimizi biliyorduk”

Fenerbahçe Parolapara, CEV Cup 16’lı final turunda rövanş maçında Avusturya temsilcisi Hypo Tirol Innsbruck’u rövanş maçında 3-1 yendi ve adını 8’li final etabına yazdırdı.

Maçın ardından Başantrenör Kerem Eryılmaz ve oyuncular Yiğit Gülmezoğlu ile Murat Yenipazar Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başantrenör Kerem Eryılmaz: Turu geçeceğimizi biliyorduk
İlk maçı kaybetmenin baskısı üzerimizde vardı ama burada turu geçeceğimizi biliyorduk. Hedeflerimiz farklı yerler diye konuştuk. Rakibimiz kolay bir takım olmadığını gösterdi. Çok iyi defans yapan ve çok iyi servis atan takım. Zor anlar oldu. Oradan çıkmayı bildik. Bizim için önemli olan çok güzel oyundan ziyade bu maçta skoru almaktı. Şimdi ligde ilk devre bitimine kadar oynayacağımız maçları kazasız bitirmeyi hedefliyoruz.

Yiğit Gülmezoğlu: Daha yolun başı ama bu sene burada çok güzel şeyler başaracağız
Zaten orada almamız gereken bir maçı verdiğimizi düşünüyorum. Burada bu armanın ne olduğunu ve sonuna kadar pes etmeyeceğimizi de gösterdik. Daha yolun başı ama bu sene burada çok güzel şeyler başaracağız. Bunu da bugün burada gösterdik, ligde gösteriyoruz. Taraftarlarımız bizi desteklesin, başka hiçbir şey istemiyoruz.

Murat Yenipazar: Bu maçlar bizi geliştiriyor ve zor günde bize kazanmayı gösteriyor
En zor tur bize gelmiş diyebilirim ama hoşumuza gitti. Bu maçlar bizi geliştiriyor ve zor günde bize kazanmayı gösteriyor. Mutluyuz. Bugün çok mücadele verdik. Bu mücadelenin karşılığını aldık. Şimdi sırada bir sonraki maç var.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.