Tutku Burcu Yüzgenç: Bu sene bende çok değişik bir yıl olacak

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının yeni sezon yapılanması kapsamında kadrosuna kattığı isimlerden biri olan Tutku Burcu Yüzgenç, takımın kamp yaptığı Topuk Yaylası Tesislerinde resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

İlk sözleri, “Öncelikle şunu ifade etmek isterim; bu camiaya geldiğim için çok mutluyum. Aynı zamanda çok da heyecanlıyım. Yeni sezonu büyük bir merak ve heyecanla bekliyorum” olan Tutku Burcu Yüzgenç, Fenerbahçe’den teklif almasının kendisini çok heyecanlandırdığını ve düşünmeden kabul ettiği ise şu şekilde anlattı: “Karayolları formasını giydiğim dönemde Fenerbahçe’den teklifi duyduğum anda çok heyecanlandım. Çok fazla da düşünmeden kabul ettim diyebilirim. Şimdi Fenerbahçe formasıyla mücadele edeceğim ve elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Yeni sezon hazırlıklarının iyi gittiğini ve kamp için bulundukları Topuk Yaylası tesislerinin harika bir ortama sahip olduğunu ifade eden genç pasör çaprazı, “Milli takımlarda olan arkadaşlarımızdan dolayı çok az kişiyiz ama çalışmalarımız tempolu bir şekilde devam ediyor. Şu anda da Topuk Yaylası’ndayız ve burada çok güzel bir ortam var. Burada da çalışmalarımıza yoğun tempoda devam edeceğiz. Arkadaşlarımız takıma katılana kadar bizler de verimli çalışmaya devam edeceğiz. Tesisteki ortam mükemmel. Doğa ile iç içeyiz. Tesisimizin huzurlu bir ortamı var.” dedi.

Büyük başarılara imza atacaklarına olan inancını yineleyen Tutku Burcu Yüzgenç, “Bu sene bende çok değişik bir yıl olacak. Ben, çok büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum. Takıma önemli isimler katıldı. Şampiyonluklarla sezonu tamamlayacağıma inanıyorum.” diye konuştu.

Genç voleybolcu, sözlerini şu şekilde noktaladı:

“Taraftardan çok güzel mesajlar aldım. Fenerbahçe’ye transfer olduğum günden bu yana Fenerbahçe taraftarıyla oynama hayaliyle çalışıyorum. Bizi yalnız bırakmayacaklarını biliyorum. Atmosferi çok merak ediyorum. Taraftarımızın tribünleri dolduracaklarını ve beraber şampiyonluklara, başarılara imza atacağımızı düşünüyorum.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.