TVF çalışanlarından Yıldızlara pastalı moral

Yıldız Kız Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası hazırlıklarında sona yaklaşıyor. 30 Nisan’da başlayacak şampiyona öncesinde Yıldız Kızlar TVF çalışanları ile bir araya geldi.
Başkan Erol Ünal Karabıyık’ın da katıldığı toplantıda Federasyon personeli Milli Takım oyuncuları ile sohbet etti, bol bol fotoğraf çektirdi.

TVF Kurullar Büro Müdürü Av.Nihal İşçi’nin Yıldız Kızlara, TVF çalışanları adına yazdığı aşağıdaki mektubu okumasından sonra Yıldız Kız Milli Takım Kaptanı Damla Çakıroğlu da imzalı bir forma armağan etti.

Ardından, Milli Takım oyuncuları ve teknik heyet kırmızı ve beyaz renkte hazırlanmış pastaları kestiler.
 
Milli Takım’a mektup
Başarıya giden yol; önce hayal etmek, sonra hayallerin için çalışmaktan başlar. Sizler hayal etmekle kalmadınız, hayalinizin peşinden koşup onun için emek sarf ettiniz.  Bazen, bizler bile sizin temponuza yetişmekte zorlandık, sizlere gıptayla bakıp çocuklarımızın da size benzemesi için dua ettik. Sabah neşeli seslerinizi sevdik, akşam yorgun yüz ifadelerinize üzüldük. Sizler sahada kazandığınız her sayıya sevinirken bizler sizin sevincinize, tribünde oturan ailelerinizin hissettiği gurura ortak olduk.
Şimdi, ortak hayalimizi gerçekleştirmeye çok az kaldı. Her maçta, kazandığınız her sayıda neşeli sesleriniz sahayı çınlatsın istiyoruz. Sevdikleriniz için, bizim için, en önemlisi kendiniz için mücadele edin. Hayalinizin çok uzakta olmadığını hepimiz biliyoruz. Sonuna kadar devam.
Sevgilerimizle..


Haberi Paylaş