TVF Spor Lisesi takımlarına moral

Liselerarası Türkiye Şampiyonası finallerinde yarışacak TVF Spor Lisesi Erkek ve Kız Takımları, Yenimahalle Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldırım ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık da katıldığı moral yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe sporcular, antrenörler ile okul yönetimleri de katıldı.

Toplantıda sporculara hitap eden Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldırım ilçeye ve Türkiye´ye TVF Spor Lisesi´ni kazandıran Başkan Karabıyık´a teşekkür etti. Yenimahalle´nin voleybolda önemli takımlar çıkardığını, kimi zaman Türkiye´yi temsil ettiğini ifade eden Yıldırım, “İnanıyorum ki, TVF Spor Lisesi´nin takımları bizi kürsüye çıkartacaklar. Gençlerimiz sporun ilmini yapıyorlar ve hedef koyduktan sonra her sportif yarışmada başarılı olacaklardır” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık da TVF Spor Lisesi´nin yapımında verdiği destek için İlçe Milli Müdürü Mehmet Yıldırım´a teşekkür etti.

Başkan Karabıyık, kendileri için hangi okulun şampiyon olduğunun bir önemi bulunmadığını, voleybola kimin ne kadar katkı mühim olduğunu söyledi.


Haberi Paylaş