“Üç haftadır bu maça hazırlanıyorduk”

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu 14. haftasında Fenerbahçe HDI Sigorta’yı 3-1 yenerek müthiş bir galibiyete imza atan Cizre Belediyespor’da başantrenör Nuri Şahin, galibiyeti VoleybolunSesi’ne değerlendirdi.

Sözlerine oyuncularını kutlayarak başlayan Nuri Şahin, “Takım sonuna kadar mücadele etti. Fenerbahçe gibi büyük bir takımı mücadele etmeden zaten yenemezdik. Takım olarak üç haftadır bu maça hazırlanıyorduk. Taktik planlarımızı sahaya müthiş yansıttık. En önemlisi maça kazanmak için çıktık. Bu kadim kentte, böylesine bir mücadelenin sonunda galip gelmek tarifsiz bir mutluluk. Daha işimiz bitmedi. Çalışmaya ve kazanmaya devam etmek istiyoruz. Bu galibiyet oyuncularıma, teknik ekibe, başkanımıza, taraftarlarımıza ve Cizre halkına hayırlı olsun. Bizi izlemeye devam edin.” dedi.

 

Haberi Paylaş

5.086 thoughts on ““Üç haftadır bu maça hazırlanıyorduk”

  1. Burcu says:

    Sorma ne başarı ne başarı salon standartlara uygun değil fenerbahçe de 3 oyuncu kayarak sakatlık yaşadı ahmet bileğini burktu serviscizgisinde servis atarken zemin kaydığı icin luati belini incitti servis cizgisinde zıplarken zemin kaydığı için gene kaanın bacakları hucum ederken 4 kere ikiye ayrılıcaktı salon zemini kaydığı için bu salona bu maçları verenler sezonu yaz felan oynanıcak sanmıs olucaklarki ısıtması olmayan bu salona ufo tarzı yerleştirilen sistem zemini süreklı terlettiği için tek türibünlü salonda fenerbahçe de ayakta kaymadan hucum eden oyuncu olmadı.İlginc olan voleybol ülkesi olduğumuzu iddaa edenler acaba avrupa kupası da oynatırmıydı bu sahada. Şaka gibi fenerbahçe yi hakem bir yandan bir yandan salonun yetersizliği ile sakatlanan oyuncuların korkudan sıcrayamıcak hale gelmesi ile macı kaybetti fenerbahçe şimdilik bu sağlıksız salona kımse ses cıkarmıyor yakında birilerine benzer bir durum olursa ozaman harekete geçerler ama fenerbahçe gibi sayesinde medyatik olunan tek ekol spor kulübü takımı olmasına rağmen nedense encok doğranan olmsıda ilginc fenerbahçe bugün ligden cekilse hangi tv alıp yayınlar macları ama kabahat fenerbahçe yöneticilerinin başkalarının değil gerektiğinde konusmadığı icin böyle oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.