”Üçüncü finali kazanmak istiyoruz”

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, Play-Off Çeyrek Final etabı ilk maçında İstanbul BBSK’yı deplasmanda 3-0 mağlup etti.

Karşılaşma sonrası Galatasaray Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, Voleybol Şubesi Genel Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı, Kaptan Selçuk Keskin ve Onurcan Çakır, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

OKAN BÖKE
“Bir defa daha söylüyorum. Bizi sene başında küme düşürüyorlardı. Onu oynamaz, bunu oynamaz diyorlardı. Bu takım aslan gibi. Milli takımın iskeleti karşıdaki takım. Üst üste dördüncü kez yeniyoruz.”

MEHMET BERENT BAYRAKÇI
“Oynadığımız her yerde zaten kupa için oynuyoruz. Avrupa Kupası, Türkiye Kupası, Türkiye Ligi? İnşallah ikinci maçı da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.”

SELÇUK KESKİN
“Verilen taktiği çok iyi yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Çok yoğun bir tempodan geçtik. Artık sezonun son zamanları o yüzden herkes de yorgunluk var. Bizim hedefimiz çok büyük. İki tane final kaybettik. Üçüncü finale çıkıp o finali kazanmayı çok istiyoruz. Güzel taraftarımız da bizi hiç yalnız bırakmıyor. Bütün takım son ana kadar savaşıyor. Belki finale çıkamayız, belki kazanamayız ama herkes bunu gerçekten çok istiyor. Bugün de sahaya yansıttık. Bundan sonra da yansıtacağız. Tüm taraftarımıza, bütün arkadaşlarıma, teknik ekibimize herkese teşekkür ediyorum. Deplasmanda çok güzel bir galibiyet aldık. Şimdi Salı günü kendi evimizde oynayacağız. Bütün taraftarımızı bekliyoruz. Bizi yalnız bırakmasınlar. Onlarla daha güçlüyüz. Devamını getirip son sayıya kadar mücadele edeceğiz ve inşallah kupayı kazanacağız.”

ONURCAN ÇAKIR
“Çok iyi hazırlandık. 4 gün önce CEV Cup finali oynadık. Ona rağmen herkes kafasını toplayıp Play-Off’a hazır bir şekilde girdi. Sonuçtan da belli olduğu gibi. Umarım ikinci maçı da evimizde kazanıp tertemiz 2-0 galibiyetle yarı finale yükseliriz.”


Haberi Paylaş