Ulaş Kıyak: Amacımız Fenerbahçe’nin savaşçı ruhunu sahaya en iyi şekilde yansıtmak

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi A Grubu ilk maçında 8 Aralık Salı günü TSİ 20.00’da Belçika’nın Lindemans Aalst takımıyla karşılaşacak.

Fenerbahçe’nin yer aldığı grupta ilk devre karşılaşmaları COVID-19 tedbirleri kapsamında “Bubble” sistemi ile Polonya’nın Kedzierzin-Kozle takımının ev sahipliğinde arka arkaya üç gün oynanacak. Sarı-Lacivertli ekip, grubundaki ilk maçta Belçika’nın Lindemans Aalst takımıyla karşı karşıya gelecek. Mücadele TRT Spor 2’den canlı yayınlanacak. Gruptaki diğer maçlarında 9 Aralık Çarşamba günü Kedzierzin-Kozle, 10 Aralık Perşembe günü ise PGE Skra Belchatow’la karşılaşacak.

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının bulunduğu A grubunda ikinci devre karşılaşmaları ise 26-28 Ocak tarihleri arasında oynanacak.

CEV Şampiyonlar Ligi’nde beş grubun lideri ve en iyi üç grup ikincisi çeyrek finale yükselecek.

Ulaş Kıyak: Amacımız Fenerbahçe’nin savaşçı ruhunu sahaya en iyi şekilde yansıtmak

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımında kaptan Ulaş Kıyak, bu mücadele öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Fenerbahçe’nin savaşçı ruhunu en iyi şekilde sahaya yansıtmaya çalışacaklarını söyleyen Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının kaptanı Ulaş Kıyak, “Şampiyonlar Ligi başlıyor ve bu sezon yeni bir statü uygulanacak. Biz hep yaptığımız gibi rakiplerimizi iyi analiz ederek gruptan çıkmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şampiyonlar Ligi, Avrupa’nın en iyi takımlarının mücadele ettiği bir platform. İki Polonya ve bir Belçika takımının olduğu güçlü bir gruptayız. Amacımız Fenerbahçe’nin savaşçı ruhunu sahaya en iyi şekilde yansıtmak. Bunu yapabilecek güçteyiz.” şeklinde konuştu.

Haberi Paylaş

Comments are closed.