Ünlü mücevher markası Gossef, Fenerbahçe Opet’e sponsor oldu

Fenerbahçe ile ünlü mücevher markası Gossef arasında yapılan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının forma sponsorluğu anlaşmasının imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirildi.

Basın toplantısına Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt ve Gossef firmasının kurucusu Gökçe Şefren Akdere ile Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının kaptanı Eda Erdem Dündar ve oyuncusu Arina Fedorovtseva katıldı.

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde Gossef, 2021-2022 sezonu boyunca Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının formasının önünde yer alacak.

Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan: Gossef gibi elit ve sporda alışılmışın dışında bir sektörden bir marka tarafından ilgi görmesi de voleybol şubemizin ve takımımızın ne kadar doğru işler yaptığının kanıtıdır

İmza töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, “Kıymetli katılımcılar, değerli basın mensupları ve ekran başındaki tüm Fenerbahçeliler, hepinize hoş geldin diyorum ve herkesi gönülden selamlıyorum. Bugün, Fenerbahçe ailemize katılan yeni üyemiz Gossef’e hoş geldin demek için bir aradayız. Bizim için çok kıymetli bir iş birliği olduğunu önemle vurgulamak istiyorum. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız; camiamıza çok büyük gururlar yaşatmış, Fenerbahçe armasını yükseklere taşımış ve en iyi şekilde temsil etmeye devam eden, tarihimize iz bırakan kadın sporcularımızın geçmişten bugüne forma giydiği ve ülkemizin kız çocuklarına her daim ilham olmuş bir parçamızdır. Gossef gibi elit ve sporda alışılmışın dışında bir sektörden bir marka tarafından ilgi görmesi de voleybol şubemizin ve takımımızın ne kadar doğru işler yaptığının kanıtıdır.  Gökçe Hanım’ın da vizyonu ve iş birliğimize olan inancı bu anlaşmanın sağlanmasında çok önemli bir husus olmuştur. Başarılı bir Türk kadınının kurduğu başarılı bir markaya formamızda yer verdiğimiz için de ayrıca gurur duyuyoruz. İnanıyorum ki Gossef’in formamızdaki varlığıyla Sarı Melekler filede daha da güçlü parlayacak ve büyük başarılara yelken açarak hem bizleri gururlandırmaya devam edecek hem de milyonlarca kız çocuğuna ilham olmaya devam edecektir. İş birliğimizin herkes için hayırlı uğurlu olmasını diyor; emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Ayrıca 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle; başta Ulu Önderimiz, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, geleceğimizin mimarı olan tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum.” dedi.

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt: Kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmuş Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile Gossef’in yan yana olması heyecan verici

Ardından söz alan Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt ise “Ekranları başında bizleri izleyen değeri üyelerimiz, taraftarlarımız ve siz değerli basın mensupları herkese merhaba diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Bugüne kadar pek çok iş birliği anlaşması için bir araya geldik ama bugünü farklı kılan Gossef’in yeri bizim için çok özel. Türk spor tarihinin en büyük başarılarına imza atarak Türk voleybolunda gelecek kuşaklar için bir marka, bir ekol haline gelen Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın formasında; bir kadın tarafından kurulan ve büyüyen Gossef markası yer alıyor. Kadınların, toplumun her alanında güçlenmesini amaç edinen Kulübümüz için bunun anlamı şüphesiz çok büyük. Özellikle de kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmuş Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile Gossef’in yan yana olması bize büyük heyecan verici. Bir mücevher firması olarak, kadınların sporda ve sporla güçlenmesi için büyük emekler veren Kulübümüze destek olan Gossef’e içtenlikle çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımız Gossef’i Kulübümüz ile Fenerium için özel ürettiği 19.07 ayar alyans   projesi ile tanımıştı. Özel üretilen bu alyanslara birçok sporcumuzun, kalbinde Fenerbahçe sevgisi olan çiftlerin yoğun bir ilgisi oldu. Gökçe Hanım da bu konudan bahsedecektir. Yakın zamanda inanıyoruz ki birlikte farklı projelere de imza atacağız. Taraftarlarımızın Fenerbahçe armasıyla yan yana gelen tüm markalara gösterdiği bağlılık şüphesiz bu bağlamda Gossef ürünlerine de yoğun ilgi olacağına eminiz.

Birkaç cümle de takımımızdan bahsetmek istiyorum: Tüm Türkiye’nin takdir ettiği ve yerli, yabancı birçok sporcunun ilham aldığı değerli kaptanımız Eda’nın liderliğinde çok kaliteli ve tecrübeli oyuncularımızla birlikte yeni, genç ve geleceğe yönelik transferlerimizle çok enerjik ve keyifli bir takım oluşturduk. Her geçen gün performans olarak daha da ileri gidiyoruz. Geçtiğimiz cumartesi günü takımımız tecrübeli ve genç oyuncularımızla birlikte güzel bir galibiyet aldı ve şu anda ligde lider durumdayız. Buradan tüm sporcularımızı ve teknik ekibimizi de gönülden kutluyorum. Sezon çok uzun ve biz henüz yolun çok başındayız ve bunun bilincindeyiz. Taraftarlarımızdan bu meşakkatli yolda; inişlerimizde, çıkışlarımızda takımımıza güvenmelerini ve yanında olmalarını istiyoruz. Fenerbahçe Opet olarak hedeflerimiz büyük. Biz, hedeflerimize ulaşmak için büyük bir özenle, özveriyle çalışıyoruz. Bu yolculuğumuzda Gossef’in en büyük destekçilerimizden biri olacağına, bize şans ve uğur getireceklerine inanıyorum. Çok iyi bir Fenerbahçeli olan Gökçe Hanım nezdinde tüm Gossef ailesine kulübümüze verdikleri destekler için bir kez daha teşekkür ediyor; büyük Fenerbahçe ailemize hoş geldiniz demek istiyorum. Sözlerime son verirken bu özel ve anlamlı günde Ulu Önderimiz, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere geleceğimize yön veren, ışık tutan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarız.” şeklinde konuştu.

Gossef markasının kurucusu Gökçe Şefren Akdere: Gossef olarak sadece adımızı formanın üzerine yazarak değil, sezon boyunca Sarı Meleklerden de esinlenerek projeler gerçekleştiriyor olacağız

Sözlerine Öğretmenler Günü’nü kutlayarak başlayan Gossef markasının kurucusu Gökçe Şefren Akdere, “Öncelikle Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan’a ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Simla Türker Bayazıt’a, iş birliğimize dahil güzel sözleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri ekran başında takip eden taraftarlarımıza sevgilerimizi iletiyorum ve değerli basın mensupları hoş geldiniz. Bu anlamlı günde bir öğretmen çocuğu olarak burada olmak benim için çok kıymetli. Bu vesileyle başta Atatürk olmak üzere annem, teyzem ve tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlarım.” dedi.

Gossef markası hakkında bilgi veren Gökçe Şefren Akdere, “Bugün burada bir kadın tarafından kurulan Gossef markasının Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı‘nın formasında yer almasının detaylarını paylaşmak için bir aradayız. Gossef, 2013 yılında benim adım soyadım olan Gökçe Şefren’in birleşimiyle isimlendirilmiş bir tasarım ve danışmanlık firmasıdır. 15 yılı aşkın kuyum sektöründeki tasarım ve üretim, aynı zamanda da 10 yılı aşkın markalaşma alanındaki deneyimlerimiz Gossef’in temellerini oluşturmaktadır. Ayrıca 14 ayar altından üretilen minimal ve günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz her biri farklı kültürden esinlenerek tasarlanmış takılar da üretmekteyiz. Bunları da Gossef.com üzerinden ve bazı satış sitelerinden, dönemsel olarak da seçkin butiklerden satışa sunmaktayız.” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda Fenerbahçe taraftarı olan Gökçe Şefren Akdere, yapılan bu iş birliğiyle ilgili de şunları söyledi:

“Bugün burada bir Fenerbahçeli olarak bulunmak, benim  için ekstra heyecan verici ve çok önemli. Fenerbahçe ile iş birliğimiz bugünden önce de vardı. Simla hanımın da bahsettiği gibi, yaptığımız özel projelerden biri; Fenerbahçe arması taşıyan ve Dünya’da bir ilk olarak sunduğumuz, 19.07 ayar altın ve gümüş kullanarak ürettiğimiz alyanslarımız oldu. Bu özel koleksiyon, futbolcularımız, sporcularımız ve Fenerbahçe aşkı taşıyan çiftlerimiz tarafından beğenilen bir adımdı. Bugün burada Fenerbahçe Opet’le bu iş birliğimizi bir adım daha ileriye taşıyoruz. Bu adımı atarken kadınların çalışma hayatında yaşadıkları zorlukları, ben de bir kadın olarak yaşadım. Bunları kendime olan inancım ve ailemin desteğiyle aştım. Bugün hayalini kurduğum yere ulaşmayı başardım. Kulübümüze ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımıza destek olmak istedim. Kulübümüz de yanımızda oldu. Çok çok teşekkür ediyorum. Gossef olarak sadece adımızı formanın üzerine yazarak değil, sezon boyunca Sarı Meleklerden de esinlenerek, projeler de gerçekleştiriyor olacağız. Bu iş birliğimizin her iki tarafa da uğur getirmesini diliyorum. Türk kadınlarına ve kızlarına mükemmel bir örnek olan Fenerbahçe Opet kadın sporcularının sezon boyunca ışıldayacağı, kupaları kucaklayacağı harika bir sezon geçirmelerini diliyorum.” .

Kaptan Eda Erdem Dündar: İnanıyoruz ki, bu sezon taraftarlarımızın ve sponsorlarımızın desteğiyle çok güzel başarılara imza atacağız

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının Kaptanı Eda Erdem Dündar ise, “Bugün çok özel bir gün. Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Bugünü ayrıca özel kuran Gossef’in ailemize katılması. Gossef markasına bizlere vermiş olduğu destekten ve ilgiden dolayı takım arkadaşlarım ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Bazı markalar sadece sponsor olmakla kalmıyor, bizim yol arkadaşımız da oluyor. Gökçe hanımın kurduğu Gossef markası da aslında bunun göstergesi. Çünkü kendisi maçımıza gelip bize destek oldu. Voleybolu sevdiğini de görüyoruz. Kadınların gücü zaten ortada. Kurduğu markayla inanıyoruz ki, bize de çok büyük şans getirecek. Biz Fenerbahçe Opet olarak, voleybol oynuyoruz ama aynı zamanda ülkemizin aydınlık yüzlerine ve kadınlara da başarılarımızla ilham olmaya çalışıyoruz. Bu anlamda Gökçe hanımın kurmuş olduğu Gossef markasının da bize şans getireceğine inanıyorum. Simla hanımın da söylediği gibi genç ve dinamik bir ekibiz. Takım olarak çok iyi gidiyoruz ve iyi bir arkadaşlığımız var. Hedeflediğimiz tüm kupaları kazanmak için mücadele ediyoruz. Ligde lider durumdayız. İnanıyoruz ki, taraftarlarımızın ve sponsorlarımızın desteğiyle bu sezon çok güzel başarılara imza atacağız. Sponsorların katkısı her şeyi bir üst seviyeye çıkarıyor. İmkanlar çoğalıyor, daha fazla kitlelere ulaşıyoruz. Bunun yanında hem bizler hem de sponsorlar bunun meyvesini topluyor. Tekrardan Gökçe Hanıma Gossef markasıyla birlikte bizleri seçtiği için ve bu yolda bizlerle yürümek istediği için takım arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim. Umarım hepimiz için güzel bir iş birliği olur.” ifadelerini kullandı.

Arina Fedorovtseva: Gossef’in yanımızda olması bizim için çok önemli

Başarılı voleybolcu Arina Fedorovtseva da, “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Gossef markasına da bizimle her maç olduğu için, yanımızda olup bize destek olduğu için çok teşekkür ediyorum. Yanımızda olmaları bizim için çok önemli.” dedi.

Konuşmaların ardından Gossef firmasının kurucusu Gökçe Şefren Akdere, voleybolculara güzel bir sezon geçirmeleri ve şampiyonluk dileğiyle “Bir Dilek Tut” koleksiyonun parçasından hediye takdim etti.

Voleybola özel tasarımlarla ilgili bir soru üzerine Gökçe Şefren Akdere, “Çalışmalarımız başladı. Tasarımlarımız üretildi. Yakında bununla ilgili bilgileri paylaşıyor olacağız. Bu sezon taraftarla buluşturacağız.” yanıtını verdi.

İmza töreninin ardından imzalar atıldı ve voleybolcular, Gossef firmasının kurucusu Gökçe Şefren Akdere’ye forma takdim etti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.