“Üst düzey bir mücadele olacak”

İtalya’nın iki güçlü ekibi Imoco Volley Conegliano ve Igor Gorgonzola Novara, sezonun ilk kupası (İtalya Süper Kupası) için yarın saat 22.30’da Floransa’da karşı karşıya gelecek.

27. İtalya Süper Kupa maçı öncesi Floransa’daki tarihi mekan Palazzo Vecchio’da basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen basın toplantısına Joanna Wolosz, Daniele Santarelli, Cristina Chirichella ve Stefano Lavarini katıldı.

Imoco Volley Conegliano’nun takım kaptanı Joanna Wolosz: “Her iki takım için de sezonun ilk kupa maçı. Harika ve zorlu bir mücadele bekliyorum. Novara çok zorlu bir rakip ve kolay bir maç olmayacağını biliyoruz. Sezonun ilk şampiyonluk maçını oynamak için yeterince bekledik. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyoruz.”

Imoco Volley Conegliano’nun başantrenörü Daniele Santarelli: “Bu yıl takım çok değişti. Önceki sezonlarda Süper Kupa maçını sezon öncesi hemen oynardık. Yeni oyunculara sahibimiz ama hırsımız hala %100. Zorlu bir rakiple karşılaşacağız ama hazırız.”

Igor Gorgonzola Novara’nın takım kaptanı Cristina Chirichella: “Sezonun  ilk kupasına hazırız. Önümüzde çok güçlü bir takım olduğunu biliyoruz, birçok maç oynadık ve birbirimizi biraz tanıyoruz. Umarım harika bir maç olur ve insanlar gerçekten eğlenebilir.”

Igor Gorgonzola Novara’nın başantrenörü Stefano Lavarini: “Yarın, her zaman olduğu gibi üst düzey bir mücadele olacak. Eğlenmek için tüm malzemeler var, hem bu odada hem de Palazzo Wanny’nin içinde olmak çok güzel bir his.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.