Üstündağ’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Milletler Ligi daveti

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan hanımefendiyi, A Milli Kadın Takımımızın Ankara’da oynayacağı Milletleri Ligi ilk ayak ve Final Etabı karşılaşmaları için davette bulundu.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a davetiyesini sunan TVF Başkanı Üstündağ ayrıca Türk voleybolunun geldiği nokta ve milli takım sezonunda düzenlenecek organizasyonlar hakkında bilgi verdi.

TVF Başkanı Üstündağ, şimdiye kadar hep Türk voleybolunun yanında olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vermiş olduğu üstün destek ve katkılardan dolayı da çok teşekkür etti.

Voleybolun başarılarını yakından takip etiğini ve bu başarılarla gurur duyduğunu söyleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, her organizasyonda olduğu gibi bu yıl da milli takım sezonu boyunca voleybola destek vermeye devam edeceğini, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın da hem Milletler Ligi’nin 1. hafta müsabakalarına hem de Final Etabı karşılaşmalarına gelmeye çalışacağını ifade etti.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.