Uysal, “Avrupa hedefi ile başlıyoruz”

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nde transfer çalışmaları tamamlandı. Ekim ayında başlaması düşünülen lig için hazırlıklar Ağustos ayının ilk haftası başlayacak.

2023-2024 sezonu hazırlıklarına önümüzdeki ay  başlayacaklarını belirten Takımın Baş Antrenörü Mustafa Umut Uysal, ”Onursal Başkanımız ve Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin’in desteği ile transferlerimizi tamamladık. Geçtiğimiz sezondan Burcu, Selin ve Angela ile devam edeceğiz. Yaptığımız 2 yabancı 9 yerli transfer ile geçtiğimiz sezon 1 galibiyetle kaçırdığımız play-off’a kalıp Avrupa Kupaları hedefine ulaşmak istiyoruz. Önümüzdeki hafta sporcu sağlık kontrolleri ile başlayacak olan çalışmalarımız ile ekim ayında başlaması düşünülen lig öncesi hazırlıklarımıza başlayacağız” dedi.

Adanalı sporseverlere de her zaman minnettar olduklarını söyleyen Mustafa Umut Uysal, ”Adana halkının bu anlamda desteği bizim için çok önemli. Atatürk Spor Salonu’nda oynadığımız karşılaşmalarda maç ayırt etmeden salonu her zaman doldurdular. Yeni sezonda da oynayacağımız maçlarda bizi Avrupa yolunda yalnız bırakmayacaklarına inancım tam” şeklinde konuştu.

Sözlerini Milli Takımın aldığı başarı ile tamamlayan Baş Antrenör Mustafa Umut Uysal, ”Milletler Ligi’nde aldıkları şampiyonlukla bize tüm ülkeye büyük sevinç yaşatan A Milli Takımımızı da kutluyorum. Teknik heyetinden sporcusuna kadar emeği geçen herkese bu duyguyu yaşattıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.