VakıfBank’a Dünya Gazetesi’nden ödül

DÜNYA Gazetesi, sosyal sorumluluk konusunda bir gazete tarafından gerçekleştirilen ilk ödül programına imza attı. DÜNYA’nın özel sektör, kamu ve yerel yönetimlerin gerçekleştirdiği sosyal projeleri, girişimleri ve çalışmaları değerlendirdiği Toplumsal Fayda Ödülleri bir törenle sahiplerini buldu.

Dünya Gazetesi CEO’su Burcu Kösem açılışta yaptığı konuşmada “Uzun yıllardır gazetemizin son sayfasını yeşil sayfa olarak adlandırarak bireylerin, kurumların, girişimcilerin ve sivil toplum kuruluşlarının yaptığı sürdürülebilir çalışmaları ön plana çıkarıyoruz.

Bu yaklaşımımızı Toplumsal Fayda Ödülleri ile taçlandırdık. Toplumsal fayda odaklı çalışmaları samimi bir şekilde ele alan, sürdürülebilir bir şekilde çalışmalar yürüten, somut verilerle faydası kanıtlanmış projeleri değerli jüri üyelerimizle değerlendirdik ve kazananları bu gece ödülleri ile buluşturuyoruz.” dedi.

Genç sporcuların desteklenmesi, sporun tabana yayılması, sportif faaliyetleri teşvik ederek bilinçlendirmeyi hedefleyen projelerin değerlendirildiği “Topluma Değer Katan Projeler-Spor” kategorisinde ödül alan proje Vakıfbank Spor Kulubü ile Vakıfbank’ın oldu.

Ödülü Vakıfbank Spor Kulübü İletişim ekibinden Şahin Bozkurt, TÜSİAD Başkanı Orhan Turan’ın elinden aldı.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.