Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde Kupa, Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2018 – 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank, ligi ikinci sırada bitiren Eczacıbaşı VitrA, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, Vestel “Gururla Yerli” Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödülünün sahipleri, ödüllerini TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen törenle aldılar.

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilenVakıfBanktakımındanZhu Ting‘e ödülünüTürkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağtakdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilenEczacıbaşı VitrAtakımındanTijana Boskovic‘eödülünüTVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklartakdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilenVakıfBanktakımındanCansu Özbay‘a ödülünüCEV Asbaşkanı Özkan Mutlugiltakdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilenVakıfBanktakımındanGizem Örge Güner‘e ödülünüVestel Ticaret Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi Resmigül Kayamtakdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Orta Oyuncusu seçilenVakıfBanktakımındanKübra Çalışkan‘a ödülünüTVF Danışmanı Neslihan Demir Gülertakdim etti.

“Vestel Gururla Yerli Özel Ödülü”nü kazananEczacıbaşı VitrAtakımındanMerve Atlıer’eödülünüVestel Pazarlama İletişim Grup Müdürü Feza Turunçoğlutakdim etti.

2018 ? 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni ikinci sırada tamamlayanEczacıbaşı VitrA‘ya madalyalarınıTVF Yönetim Kurulu ÜyeleriMemduh Sayıner, Mustafa AlpaslanveSalih Yıldız,ikincilik şiltiniTVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcutakdim etti.

2018 ? 2019 Voleybol Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayanVakıfBank‘a madalyalarınıTVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş,Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet GöksuveAsbaşkan Suat Güler;şampiyonluk kupasınıTVF Başkanı Mehmet Akif ÜstündağveVestel Pazarlama İletişim Grup Müdürü Feza Turunçoğlutakdim etti.


Haberi Paylaş