Hekimoğlu Voleybol Akademi

NEDEN HEKİMOĞLU VOLEYBOL AKADEMİ?

Hekimoğlu GCT olarak birinci hedefimiz gençlerimizi voleybol sporuyla tanıştırmak, hem fiziksel hem ruhsal sağlıklarına destek vererek özgüvenli bireyler yetişmesine katkı sağlamaktır. Bu doğrultuda 8-16 yaş arası tüm gençleri antrenmanlarımıza bekliyoruz. Eğitim formasyonundan gelen, Efeler Ligi deneyimine sahip kadromuz ile gençlerimizin yanındayız.

Özel eğitim kadromuz doğrultusunda bir diğer önemli hedefimiz, ekip olma bilincini merkeze alan, alt yapıda başarı gösterecek takımlar oluşturmaktır. Uzun vadede alt yapıda yetişen öğrencilerimizi, üst takımlara taşıyarak profesyonel ve milli sporcular olmalarına katkı verme arzusundayız. Bu yolculukta Efeler Ligi oyuncularımız da yer yer antrenmanlara katılarak öğrencilerimizle kendi deneyimlerini paylaşacaklar.

Spor bireyin kendini tanıması, çevresine olan farkındalığının artması, toplumla ve doğal yaşamla sağlıklı bir ilişki kurabilmesi için önemli bir araçtır. Ancak iyi insanlar, iyi sporcu olabilir. Bu da eğitimin saha dışında da devam etmesini zorunlu kılar. Hekimoğlu Voleybol Akademi olarak bu bilincin ışığında tüm gençlerimizin yanındayız.

GELECEĞİN EFELERİ, SULTANLARI HEKİMOĞLU VOLEYBOL AKADEMİ’DE YETİŞİYOR

Efeler Ligi takımlarından Hekimoğlu GCT, gençliğe ve spora olan desteğini sürdürüyor.

Uzman eğitmenlerimizle antrenmanlarımız her hafta sonu Bursa Nilüfer Üçevler Yönder Okulları Kampüsünde gerçekleşiyor. 8-16 Yaş arası tüm gençlerimiz katılım gösterebilir.

Gruplar ve Yaş Aralığı:

Minikler Grubu
9-12 Yaş
2014  2011

Erkekler Grubu
14-17 Yaş
2009 – 2006

Kızlar Grubu
13-17 Yaş
2010 – 2006

Adres:
Üçevler Yönder Okulları​​​ – Demirci mh. Kavaklıdere Cd. No:15A  – 16159 Nilüfer/BURSA

Ekibimiz

 • Dolunay Kurt

  Spor Okulu Antrenörü

 • Ünal Akgünel

  Altyapı Antrenörü

 • Serkan Hacıoğlu

  Altyapı Antrenörü

 • Serkan Ünsün

  Spor Okulu Antrenörü

Foto Galeri

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.