“Yarım kalan hikayemizi bu sezon gerçekleştirmek istiyoruz”

TVF Erkekler 1.Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor 2021-2022 sezonu hazırlıklarına başladı. Akkuş Belediyespor antrenörü Mehmet Aydın, takımın yeni sezon hedeflerine dair Voleybolunsesi’ne konuştu.

Sezonun ilk yarısı için transfer çalışmalarını bitirdiklerini söyleyen Mehmet Aydın, “Yarım kalan hikayemizi bu sezon gerçekleştirmek istiyoruz. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da bizi çok güçlü bir B grubu bekliyor. Ciddi yatırımlar yapan takımlar var. Bu takımlardan birisi de biziz.” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını söyleyen Aydın, “Aramızda sadece Asya Şampiyonası’nda bulunan Pakistan Milli Takımı kaptanı oyuncusu Aimal Khan ve Hiroshi yok. Hiroshi 3 gün sonra aramıza katılacak. Onların dışında tüm oyuncularımızla hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Bu yıl bizim için zorlu bir sezon olacak. Bu zorluğu oyuncularımızla birlikte kolaya çevirmek için her şeyi yapacağız. Sezona başlayacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz” açıklamalarını yaptı.

2021-2022 Sezonu Kadrosu:

Murat Çakmak: Akkuş Belediyespor’un kaptanı olan ve smaçör mevkiinde oynayan sporcu kariyerinde Kocaeli BBSK ve Düzce Belediyespor formalarını giydi.

Göktuğ Şeref: 1988 doğumlu tecrübeli pasör, kariyerinde Alanya Belediyespor, Solhan Spor, Sorgun Belediyespor, Gümüşhane Torul Gençlik, Tokat Belediyespor Plevne, Meram Belediyespor ve Arkas Spor formalarını giydi.

Aydın Güler: 1992 doğumlu smaçör kariyerinde Malatya BBSK ve İnegöl Belediyespor gibi takımlarda forma giydi.

Mehmet Bebek: 1998 doğumlu pasör çaprazı kariyerinde Haliliye Belediyespor ve Eser Spor formalarını giydi.

Burak Kamçı: 1997 doğumlu orta oyuncu kariyerinde Gümüşhane Torul Gençlik, Bigadiç Belediyespor, Fındıklıspor ve Hekimoğlu Global Connect Travel Bursa formalarını giydi.

Özgür Türkmen: 1998 doğumlu libero kariyerinde Tokat Belediye Plevne Spor, İnegöl Belediyespor ve Galatasaray formalarını giydi.

Onur Soydan: 1999 doğumlu genç pasör kariyerinde Yeni Kızıltepe Spor, Arhavi Spor, Gümüşhane Torul Gençlik, Bigadiç Belediyespor ve Beşiktaş formalarını giydi.

Fatih Fırat Kartal: 1997 doğumlu orta oyuncu kariyerinde GKY-DER Türsad, Altekma, Afyon Belediye Yüntaş ve Seydişehir Belediyespor formalarını giydi.

Baddal Ufakmercimek: 1999 doğumlu libero kariyerinde Haliliye Belediyespor ve Bigadiç Belediyespor formalarını giydi.

Selçuk Karakoyun: 1998 doğumlu orta oyuncu kariyerinde Milas Belediyespor ve Gümüşhane Torul Gençlik formalarını giydi.

Aimal Khan: Takımın iki yabancı oyuncusundan bir olan 1990 doğumlu Pakistan Milli Takımı kaptanı olan pasör çaprazı, Türkiye Ligi’nde ilk kez Akkuş Belediyespor formasını giyecek.

Hiroshi Centelles Rosales: 1990 doğumlu bir diğer yabancı oyuncu olan smaçör geçtiğimiz sezon Sorgun Belediyespor formasını giydi.

Teknik Kadro:
Baş antrenör: Mehmet Aydın
Yardımcı antrenör: Uğur Ergin

Haberi Paylaş

Comments are closed.