Yıldız Erkekler hazırlıklarını sürdürüyor

12-21 Nisan tarihleri arasında Sırbistan-Bosna Hersek ortaklığında yapılacak Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası finallerine katılacak Milli Takım hazırlıklarını Ankara´da sürdürüyor.

Büyük neşe içerisinde geçen antrenmanlardaki çalışma arzusu finaller için teknik heyetin umutlarını arttırıyor.

Yıldız Erkek Milli Takım Antrenörü Kazım Hidayetoğlu, hazırlıkları ara vermeksizin sürdürdüklerinin altını çizerek, “İran´la oynadığımız maçlarda gözlemlediğimiz eksikleri gidermeye başladık. Şimdi, Belçika Milli Takımını bekliyoruz. Belçika Milli Takımı 30 Mart´ta Ankara´da olacak. 31 Mart, 1 Nisan ve 2 Nisan´da üç hazırlık maçı yapacağız. Bu karşılaşmalar bizim için önemli ve belirleyici karşılaşmalar olacak. Kazasız, sakatsız bir şekilde sona doğru yaklaşıyoruz. Finaller başladığında formumuzun zirvesinde olacağız” dedi.

Milliler II. Grup´ta

Yıldız Erkek Milli Takımımız, finallerdeki grup maçlarını Belgrad´da oynayacak. Gruptaki rakiplerimiz; Bulgaristan, Finlandiya, Fransa, Rusya ve Sırbistan.

Bosna Hersek´in Laktasi kentinde yapılacak I.Grup ise şu takımlardan meydana geliyor: Avusturya, Belçika, Bosna-Hersek, İtalya, Polonya, Slovenya.

 Haberi Paylaş