Yıldız Erkeklerden üç amaçlı kamp

Yaz dönemi boyuca iki önmli turnuvaya katılacak Yıldız Erkek Milli Takım, hazırlıklarını Ankara’da, günde iki antenman yaparak sürdürüyor.

Yıldız Erkek Milli Takım Antrenörü Kazım Hidayetoğlu Ankara kampını değerlendirirken, iyi imkanlarda, geniş bir kadroyla çalıştıklarını, oyuncularının antrenman performansından memnun olduğunu söyledi.

Avrupa Şampiyonası oynayan kadronun büyük deneyim kazandığını hatırlatan Hidayetoğlu, bu kazanımları Balkan Şampiyonası ve Avrupa Gençlik Olimpiyatlarında sahaya yansıtmak istediklerini belirtti.

Geniş bir kardo ile çalıştıklarının altını çizen Antrenör Kazım Hidayetoğlu, “Burada üç amaçlı bir kamp yapıyoruz. Öncelikle iki turnuva oynayacağız. İkisinden de iyi dereceler yaparak ayrılmak istiyoruz. Bunun yanında 22 kişilik kadromuzun kişisel gelişimlerini de sağlamayı hedefliyoruz. Kampın İstanbul bölümüne kadar 22 kişi ile devam edeceğiz. Kadro önce 18, ardından da 15’e inecek. Bu kadrodan A Milli Takım’a göndereceğimiz oyuncular var. Onların hem deneyim kazanması, hem de temel voleybol olarak eksiklerinin kalmaması için çalışıyoruz” dedi.


Haberi Paylaş