Yıldız Kız Milli Takımı Bursa’da kampa girdi

Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonasında Avrupa’ da başarılı oyunlarıyla bronz madalya alarak başarıya imza atan kızlarımız, 8 Haziran da Bursa’ da kampa girdiler.

29 Haziran – 3 Temmuz da Tekirdağ’da düzenlenecek olan Balkan Şampiyonasına; Bulgaristan, Moldova, Sırbistan, Yunanistan, Karadağ, Makedonya ve Romanya ile karşılaşacaklar. Daha sonra da 6-12 Temmuz da İtalya ikili kamp çalışmaları sürdürecek Yıldız Kızlar Milli Takımımız daha sonra, 14-19 Temmuz da gerçekleştirilecek Hollanda Gençlik Olimpiyatları, 20-24 Temmuz Çin’ de kampa girecek olan Yıldızlar, Çin, İtalya ve Türkiye ile üçlü kamp çalışmalarını tamamladıktan sonra 25 Temmuz 4 Ağustos ta Tayland’ ta gerçekleştirilecek, Tayvan, İtalya, Meksika, Peru, ve Türkiye’nin de katılacağı Dünya Şampiyonasında D Grubunda oynayacaklar.

Bursa Kampında çalışmalarını sürdüren Yıldız Kızlar Milli Takım Antrenörü Şahin Çatma, uzun bir hazırlık dönemi yaşayacaklarını, bu yorucu ve kısa zaman içine sıkışan maçlarda emeklerimizin karşılığını elbette alma zamanının geldiğini belirterek, Yıldız Kızlarımıza her zaman güvendiğini söyledi.

Yıldız Kız Milli Takım Oyuncularımız;
Arelya Karasor, Cansu Özbay, Sıla Çalışkan, Hande Baladin, Merve Çepni, Su Zent, C.Janset Erkul, Merve Tanyel, Melis Yılmaz, Rida Erlalelitepe, Ada German, Buse Ene,Hümay Toplaoğlu, Derya Güç, Pelin Aroğuz

Altyapı Koordinatörü: Mehmet Bedestenlioğlu, Antrenör: Şahin Çatma, Yrd.Antrenör:Onur Çarıkçı, Kondisyoner :Gencer Yarkın, Masör :Murat Cesur, İstatik antrenörü :Ayhan Arın

Haber: Tekin Ateşnal
 Haberi Paylaş