Yıldız Kızlarda finale kalanlar belli oldu

Avrupa Şampiyonası finallerine kalabilmek için mücadele eden 28 takımın içinde finallere kalan 10 takım belli oldu. Maç sonuçları ve puan durumu haberin devamında… 

 

 

 

A GRUBU
07.01.2009 14:30 UKRAYNA  LİTVANYA 3_0 25_13 25_17 25_18 -:- -:-
07.01.2009 17:00 SIRBİSTAN FİNLANDİYA 3_0 25_16 25_21 25_17 -:- -:-
08.01.2009 00:00 LİTVANYA SIRBİSTAN 0_3 12_25 12_25 17_25 -:- -:-
08.01.2009 17:00 BULGARİSTAN UKRAYNA 0_3 13_25 16_25 17_25 -:- -:-
09.01.2009 14:30 SIRBİSTAN BULGARİSTAN 3_0 25_16 25_19 25_19 -:- -:-
09.01.2009 17:00 FİNLANDİYA LİTVANYA 3_0 25_15 25_21 25_18 -:- -:-
10.01.2009 15:00 BULGARİSTAN FİNLANDİYA 0_3 22_25 13_25 19_25 -:- -:-
10.01.2009 17:30 UKRAYNA  SIRBİSTAN 0_3 15_25 23_25 23_25 -:- -:-
11.01.2009 14:30 FİNLANDİYA UKRAYNA 0_3 14_25 25_27 15_25 -:- -:-
11.01.2009 17:00 LİTVANYA BULGARİSTAN 3_0 25_16 25_15 25_18 -:- -:-
B GRUBU
08.01.2009 16:00 POLONYA MACARİSTAN 1_3 29_31 16_25 25_21 15_25 -:-
08.01.2009 20:00 LETONYA İTALYA 0_3 8_25 11_25 15_25 -:- -:-
09.01.2009 16:00 SLOVENYA POLONYA 2_3 25_16 25_19 22_25 24_26 12_15
09.01.2009 20:00 MACARİSTAN İTALYA 0_3 10_25 7_25 12_25 -:- -:-
10.01.2009 16:00 POLONYA LETONYA 3_0 25_12 25_21 25_11 -:- -:-
10.01.2009 20:00 MACARİSTAN SLOVENYA 3_1 25_17 22_25 25_19 25_18 -:-
11.01.2009 16:00 LETONYA MACARİSTAN 0_3 10_25 19_25 17_25 -:- -:-
11.01.2009 20:00 İTALYA SLOVENYA 3_0 25_19 25_13 25_18 -:- -:-
12.01.2009 16:00 SLOVENYA LETONYA 3_0 25_15 25_20 25_23 -:- -:-
12.01.2009 20:00 İTALYA POLONYA 3_1 33_35 25_19 25_14 25_20 -:-
C GRUBU
06.01.2009 15:30 BELÇİKA LUKSEMBURG 3_0 25-13 25_10 25_6 -:- -:-
06.01.2009 18:00 YUNANİSTAN ROMANYA 3_1 25_14 25_15 13_25 25_23 -:-
06.01.2009 20:30 ESTONYA DANİMARKA 3_2 25_7 23_25 25_20 27_29 15_6
07.01.2009 15:30 LUKSEMBURG ROMANYA 0_3 11_25 17_25 15_25 -:- -:-
07.01.2009 18:00 DANİMARKA YUNANİSTAN 0_3 5_25 20_25 14_25 -:- -:-
07.01.2009 20:30 BELÇİKA ESTONYA 3_0 25_13 25_15 25_11 -:- -:-
08.01.2009 15:30 DANİMARKA LUKSEMBURG 2_3 25_13 26_28 25_23 23_25 10_15
08.01.2009 18:00 YUNANİSTAN ESTONYA 3_0 25_12 25_15 25_12 -:- -:-
08.01.2009 20:30 ROMANYA BELÇİKA 0_3 11_25 5_25 12_25 -:- -:-
09.01.2009 15:30 LUKSEMBURG YUNANİSTAN 0_3 14_25 11_25 4_25 -:- -:-
09.01.2009 18:00 ESTONYA ROMANYA 1_3 25_18 19_25 25_27 19_25 -:-
09.01.2009 20:30 BELÇİKA DANİMARKA 3_0 25_15 25_10 25_14 -:- -:-
10.01.2009 15:30 ESTONYA LUKSEMBURG 3_0 25_15 25_12 26_24 -:- -:-
10.01.2009 18:00 YUNANİSTAN BELÇİKA 0_3 21_25 17_25 21_25 -:- -:-
10.01.2009 20:30 ROMANYA DANİMARKA 3_1 25_14 23_25 25_13 25_21 -:-
D GRUBU
07.01.2009 15:00 RUSYA ÇEK CUMHURİYETİ 3_1 21_25 25_13 25_13 25_22 -:-
07.01.2009 17:30 İSPANYA AVUSTURYA 0_3 21_25 23_25 20_25 -:- -:-
07.01.2009 20:00 BEYAZ RUSYA HIRVATİSTAN 1_3 25_17 22_25 16_25 21_25 -:-
08.01.2009 15:00 İSPANYA RUSYA 0_3 12_25 20_25 14_25 -:- -:-
08.01.2009 17:30 ÇEK CUMHURİYETİ BEYAZ RUSYA 3_1 25_17 11_25 25_21 25_15 -:-
08.01.2009 20:00 AVUSTURYA HIRVATİSTAN 1_3 24_26 25_22 22_25 19_25 -:-
09.01.2009 15:00 BEYAZ RUSYA İSPANYA 3_0 25_17 25_16 25_14 -:- -:-
09.01.2009 17:30 RUSYA AVUSTURYA 3_0 25_13 25_7 25_13 -:- -:-
09.01.2009 20:00 HIRVATİSTAN ÇEK CUMHURİYETİ 1_3 14_25 23_25 25_21 21_25 -:-
10.01.2009 15:00 RUSYA BEYAZ RUSYA 3_0 25_13 25_17 25_20 -:- -:-
10.01.2009 17:30 AVUSTURYA ÇEK CUMHURİYETİ 0_3 10_25 19_25 19_25 -:- -:-
10.01.2009 20:00 İSPANYA HIRVATİSTAN 3_2 25_23 13_25 25_19 14_25 16_14
11.01.2009 15:00 BEYAZ RUSYA AVUSTURYA 3_0 25_21 25_15 25_19 -:- -:-
11.01.2009 17:30 ÇEK CUMHURİYETİ İSPANYA 3_0 25_12 25_23 25_7 -:- -:-
11.01.2009 20:00 HIRVATİSTAN RUSYA 1_3 25_21 16_25 16_25 11_25 -:-
E GRUBU
07.01.2009 15:00 FRANSA PORTEKİZ 3_2 25_22 25_22 12_25 19_25 15_11
07.01.2009 17:30 SLOVAKYA AZERBAYCAN 2_3 13_25 25_18 23_25 25_22 13_15
07.01.2009 20:00 TÜRKİYE İSRAİL 3_0 25_9 25_15 25_10 -:- -:-
08.01.2009 17:30 SLOVAKYA FRANSA 3_1 25_22 24_26 25_19 25_18 -:-
08.01.2009 14:30 İSRAİL AZERBAYCAN 0_3 22_25 16_25 14_25 -:- -:-
08.01.2009 20:00 PORTEKİZ TÜRKİYE 0_3 23_25 12_25 15_25 -:- -:-
09.01.2009 14:30 FRANSA İSRAİL 3_0 25_11 25_17 25_19 -:- -:-
09.01.2009 17:30 PORTEKİZ SLOVAKYA 0_3 21_25 20_25 16_25 -:- -:-
09.01.2009 20:00 AZERBAYCAN TÜRKİYE 0_3 23_25 17_25 18_25 -:- -:-
10.01.2009 12:00 İSRAİL PORTEKİZ 1_3 27_25 24_26 21_25 21_25 -:-
10.01.2009 17:30 AZERBAYCAN FRANSA 3_1 26_24 25_17 24_26 25_13 -:-
10.01.2009 20:00 TÜRKİYE SLOVAKYA 0_3 16_25 22_25 21_25 -:- -:-
11.01.2009 17:30 PORTEKİZ AZERBAYCAN 2_3 19_25 25_19 12_25 25_18 12_15
11.01.2009 14:30 SLOVAKYA İSRAİL 3_0 25_14 25_15 25_10 -:- -:-
11.01.2009 20:00 TÜRKİYE FRANSA 3_0 25_7 25_22 25_14 -:- -:-

A GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 SRB SIRBİSTAN 4 4 0 8 12 0
2 UKR UKRAYNA 4 3 1 7 9 3
3 FIN FİNLANDİYA 4 2 2 6 6 6
4 LTU LİTVANYA 4 1 3 5 3 9
5 BUL BULGARİSTAN 4 0 4 4 0 12
B GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 ITA İTALYA 4 4 0 8 12 1
2 HUN MACARİSTAN 4 3 1 7 9 5
3 POL POLONYA 4 2 2 6 8 8
4 SLO SLOVENYA 4 1 3 5 6 9
5 LAT LETONYA 4 0 4 4 0 12
C GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 BEL BELÇİKA 5 5 0 10 15 0
2 GRE YUNANİSTAN 5 4 1 9 12 4
3 ROU ROMANYA 5 3 2 8 10 8
4 EST ESTONYA 5 2 3 7 7 11
5 LUX LUKSEMBURG 5 1 4 6 3 14
6 DEN DANİMARKA 5 0 5 5 5 15
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 RUS RUSYA 5 5 0 10 15 2
2 CZE ÇEK CUMHURİYETİ 5 4 1 9 13 5
3 CRO HIRVATİSTAN 5 2 3 7 10 11
4 BLR BEYAZ RUSYA 5 2 3 7 8 9
5 AUT AVUSTURYA 5 1 4 6 4 12
6 ESP İSPANYA 5 1 4 6 3 14
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 TUR TÜRKİYE 5 4 1 9 12 3
2 SVK SLOVAKYA 5 4 1 9 14 4
3 AZE AZERBAYCAN 5 4 1 9 12 8
4 FRA FRANSA 5 2 3 7 8 11
5 POR PORTEKİZ 5 1 4 6 7 13
6 ISR İSRAİL 5 0 5 5 1 15


Haberi Paylaş