Yıldız Milliler Avrupa Mesaisinde

2009 Ocak ayı başında Avrupa Şampiyonası elemelerinde ter dökecek olan Yıldız Bayan ve Erkek Milli Takımları kamp çalışmalarına başladı.

Yıldız Bayan Milli Takımı 7-11 Ocak tarihleri arasında Alanya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası elemelerinde Fransa, Slovakya, İsrail, Portekiz ve Azerbaycan ile ilk iki mücadelesi yapacak. Alanya’da ilk iki sırayı elde edecek takımlar 5-9 Nisan tarihleri arasında Hollanda’nın Rotterdam şehrinde yapılacak finallere katılma hakkı elde edecek.

Yıldız Erkek Milli Takımı da 7-11 Ocak 2009 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Gabrovo şehrinde yapılacak eleme turunda ilk iki arayacak. Burada başarılı olması halinde Yıldız Erkekler de Hollanda’nın Rotterdam şehrinde 5-9 Nisan tarihleri arasında yapılacak Avrupa Şampiyonası finallerine katılacak. Yıldız Erkeklerin rakipleri Macaristan, Bulgaristan, Almanya ve Romanya.

Bu önemli sınavlar öncesinde Yıldız Bayan Milli Takımı 01-12 Aralık tarihlerinde İstanbul’da, Yıldız Erkek Milli Takımı da 12 Aralık-06 Ocak tarihleri arasında Ankara’da kamp yapacak.


Haberi Paylaş

Comments are closed.