Yıldızlar destek bekliyor

Ankara’da devam eden Yıldız Kızlar Dünya Şampiyonasında, Milli Takım finale yürüyor. Final yolundaki tek engel, yarı finalde karşılaşacağımız Sırbistan.

Yıldız Milli Takım, Avrupa voleybolunun çok önemli bir ekolü olan Sırbistan takımını Avrupa Şampiyonasında hem de yarı final maçlarında iki kez yenmiş, EYOF’ta yenilmişti.
Türk voleybolu için büyük önem taşıyan bu karşılaşma 20 Ağustos Cumartesi gün oynanacak. Başkent Voleybol Salonundaki mücadelenin başlama saatı 16:30.
Diğer yarı final karşılaşması Çin ile Polonya arasında, yine Başkent Voleybol Salonunda saat 19:00’da yapılacak.

Bizimle birlikte olun
Öte yandan, Yıldız Kız Milli Takım’da Kaptan Damla Çakıroğlu kendileri ve Türk voleybolu açısından çok önemli olan Sırbistan maçını yalnız oynamak istemediklerini söyledi. “Lütfen bizimle olun” çağrısı yapan Kaptan Damla Çakıroğlu, “Voleybolseverler bizi yalnız bırakmasın. Basın da artık bize hakettiğimiz desteği ve yeri versin. Bu maçımızı duyursunlar ki halkımız salona gelsin” dedi.

Ece Hocaoğlu: Yalnız bırakmayın
Avrupa Şampiyonası’nın En Değerli oyuncusu seçilen Ece Hocaoğlu da tribünleri dolu görmek, çok coşkulu seyirci önünde oynamak istediklerini belirtti. Ece, “Bazen motivasyonumuz kayboluyor. İşte o zaman büyük seyirci desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Lütfen salonu doldurun” diyerek başkentli sporseverlere çağrıda bulundu.

 


Haberi Paylaş