Yıldızlar hazır kıta

Yıldız Erkek Milli Takım Antrenörü Kazım Hidayetoğlu, 3-7 Ocak 2013 tarihlerinde Ankara’da yapılacak Avrupa Şampiyonası eleme turnuvasına hazır olduklarını söyledi.

İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini, verimli çalıştıklarını ifade eden Antrenür Hidayetoğlu, Gençler Ligi müsabakalarının sona ermesiyle yeniden tam kadro olarak bir araya geleceklerini belirtti.

Takımlarının Gençler Ligi müsabakalarına katılmayan sporcularla antrenmanlarına devam ettiklerini vurgulayan Kazım Hidayetoğlu’nun kamp değerlendirmeleri şöyle:
“Şu anda bir sakatımız veya problemimiz yok. Takım olarak elemele hazırız. Teknik heyet olarak rakiplerimiz hakkında bilgi ediniyor, alacağımız önlemleri tartışıyoruz. Gençler Ligi maçlarının bitimi ile yeniden bir araya gelecek ve bir kaç rötuş antrenmanı yapacağız.”

Seyirciye davet
Yeni yılın ilk voleybol etkinliğinde Ankaralı voleybolseverleri yanlarında görmelerinin kendilerini mutlu kılacağını işaret eden Kazım Hidayetoğlu, “Yıldız Milli Takımımız Ankara seyircisinin desteğini istiyor. Bunu açıkça ilan ediyoruz. Bizi mutlaka desteklesinler” dedi.

Antrenör Kazım Hidayetoğlu, tüm voleybol camiasının yeni yılını kutlayarak sözlerini bitirdi.

 Haberi Paylaş