Yıldızlar hazırlıklarını tamamladı

Yıldız Erkek Voleybol Milli Takımı, bu sezon son sınavını Bulgaristan’da yapılacak Balkan Şampiyonası’nda verecek.

Kazanlık kentinde 22-26 Temmuz tarihleri arasında yapılacak şampiyona için hazırlıklarını tamamlayan milli takımda, antrenör Kazım Hidayetoğlu, tamamen yeni oyunculardan kurulu bir kadroları olduğunu söyledi.

Hidayetoğlu, normalde yıldız kadrosunda 1991 doğumlu sporcuların yer aldığını, ancak bu takımın tamamen 1993 doğumlu yeni sporculardan kurulu olduğunu belirterek, ’’Henüz çok deneyimli değiller, ama bu kadrodan ileriye dönük olarak çok umutluyuz’’ dedi.

Oyuncuların yaşları küçük olduğu için Balkan Şampiyonası’na tecrübe kazanmak amacıyla gideceklerini anlatan Hidayetoğlu, ’’Büyük bir hedefimiz yok, ama en azından gruptan çıkmayı istiyoruz’’ diye konuştu.

Yıldız Erkek Milli Takımı kadrosunda bulunan oyuncular ve takımları şöyle:
Güngör Burak, Hilmi Kaan Çiçek, Fatih Emre Yar (Ziraat Bankası), Bedrettin Çakır (Çankaya Belediyesi), Gökhan Gökgöz, Mehmet Kamberoğlu (ARKAS Spor), Emre Şenol (ES Voleybol), Uğur Güneş, Batuhan Hüseyin Duman, Berkay Bellisan, Faruk Feray, Mertcan Akın, Ali Berke Sağır (Fenerbahçe), Berkan Eryüz, Salih Özdemir (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Alperay Demirciler (Galatasaray), Rıdvan Sağlık (Beşiktaş).

 


Haberi Paylaş