Yıldızlarda puan durumu

Yıldız Erkek Milli Takımları’nda Avrupa Şampiyonası’na kalan takımlar belli oldu. 5 grupta oynanan maçlar sonunda Polonya, Beyaz Rusya, Belçika, İspanya, Rusya, Avusturya, Bulgaristan ve Macaristan Avrupa Şampiyonası Finallerine kalmaya hak kazandı. Maç sonuçları ve puan durumu haberin devamında…

 

A GRUBU
06.01.2009 16:00 BEYAZ RUSYA DANİMARKA 3_1 26_24 21_25 29_27 25_17 -:-
06.01.2009 18:15 BEYAZ RUSYA ESTONYA 3_0 25_21 25_21 25_15 -:- -:-
07.01.2009 16:00 BEYAZ RUSYA UKRAYNA 3_2 21_25 25_23 22_25 25_22 15_12
07.01.2009 18:15 DANİMARKA POLONYA 0_3 13_25 20_25 12_25 -:- -:-
08.01.2009 16:00 UKRAYNA DANİMARKA 3_0 25_17 25_23 25_20 -:- -:-
08.01.2009 18:15 POLONYA ESTONYA 3_0 25_14 25_15 26_24 -:- -:-
30.12.1899 00:00 DANİMARKA ESTONYA 1_3 19_25 22_25 25_17 20_25 -:-
09.01.2009 18:15 BEYAZ RUSYA POLONYA 0_3 20_25 15_25 17_25 -:- -:-
30.12.1899 00:00 ESTONYA BEYAZ RUSYA 0_3 19_25 14_25 23_25 -:- -:-
30.12.1899 00:00 POLONYA UKRAYNA 3_1 29_27 25_14 20_25 25_23 -:-
B GRUBU
06.01.2009 15:30 İSRAİL YUNANİSTAN 1_3 15_25 13_25 25_23 22_25 -:-
06.01.2009 18:00 İSPANYA LETONYA 3_0 25_11 25_23 27_25 -:- -:-
06.01.2009 20:30 BELÇİKA LUKSEMBURG 3_0 25_16 25_10 25_6 -:- -:-
07.01.2009 15:30 LETONYA İSRAİL 1_3 19_25 25_21 14_25 21_25 -:-
07.01.2009 18:10 LUKSEMBURG YUNANİSTAN 0_3 12_25 15_25 17_25 -:- -:-
07.01.2009 20:30 BELÇİKA İSPANYA 3_2 25_19 25_22 28_30 20_25 15_12
08.01.2009 15:31 YUNANİSTAN LETONYA 3_0 25_16 25_21 25_22 -:- -:-
08.01.2009 18:00 İSPANYA LUKSEMBURG 3_0 25_13 25_21 25_17 -:- -:-
08.01.2009 20:31 İSRAİL BELÇİKA 0_3 15_25 16_25 18_25 -:- -:-
09.01.2009 15:32 LUKSEMBURG LETONYA 2_3 20_25 23_25 25_19 26_24 13_15
09.01.2009 18:20 İSPANYA İSRAİL 3_0 25_18 25_22 25_17 -:- -:-
09.01.2009 20:29 BELÇİKA YUNANİSTAN 3_0 25_13 25_21 25_16 -:- -:-
10.01.2009 15:31 İSRAİL LUKSEMBURG 3_0 25_21 25_16 25_23 -:- -:-
10.01.2009 18:01 YUNANİSTAN İSPANYA 1_3 25_23 14_25 17_25 26_28 -:-
10.01.2009 20:31 LETONYA BELÇİKA 0_3 19_25 18_25 19_25 -:- -:-
C GRUBU
07.01.2009 15:00 SLOVENYA FİNLANDİYA 1_3 25_27 25_23 20_25 15_25 -:-
07.01.2009 17:30 AVUSTURYA KARADAĞ 3_2 25_16 21_25 21_25 25_21 15_8
07.01.2009 20:05 RUSYA LİTVANYA 3_0 25_19 25_19 25_18 -:- -:-
08.01.2009 15:00 KARADAĞ SLOVENYA 0_3 22_25 20_25 24_26 -:- -:-
08.01.2009 17:15 LITHUANIA FİNLANDİYA 2_3 25_23 23_25 26_24 9_25 11_15
08.01.2009 19:50 RUSYA AVUSTURYA 3_1 21_25 25_16 25_17 25_19 -:-
09.01.2009 15:00 FİNLANDİYA KARADAĞ 3-0 25_18 27_25 25_19 -:- -:-
09.01.2009 17:15 AVUSTURYA LİTVANYA 3_1 25_16 25_14 17_25 28_26 -:-
30.12.1899 00:00 SLOVENYA RUSYA 0_3 21_25 20_25 20_25 -:- -:-
10.01.2009 15:00 LİTVANYA KARADAĞ 2_3 29_27 25_18 17_25 19_25 12_15
10.01.2009 17:35 AVUSTURYA SLOVENYA 3_2 25_19 21_25 16_25 25_23 16_14
30.12.1899 00:00 RUSYA FİNLANDİYA 3_2 25_13 22_25 25_18 21_25 15_8
11.01.2009 15:00 SLOVENYA LİTVANYA 3_0 25_16 25_16 25_23 -:- -:-
11.01.2009 17:15 FİNLANDİYA AVUSTURYA 2_3 25_12 16_25 25_21 18_25 6_15
11.01.2009 19:50 KARADAĞ RUSYA 0_3 20_25 22_25 13_25 -:- -:-
D GRUBU
07.01.2009 17:00 ROMANYA BULGARİSTAN 0_3 19_25 19_25 6_25 -:- -:-
07.01.2009 19:00 MACARİSTAN TÜRKİYE 3_0 25_23 25_17 25_22 -:- -:-
08.01.2009 17:00 BULGARİSTAN MACARİSTAN 3_1 25_22 21_25 25_20 25_15 -:-
08.01.2009 19:00 ALMANYA ROMANYA 3_1 21_25 25_17 25_14 25_18 -:-
09.01.2009 17:00 TÜRKİYE BULGARİSTAN 0_3 20_25 22_25 12_25 -:- -:-
09.01.2009 19:00 MACARİSTAN ALMANYA 3_0 25_16 25_22 25_17 -:- -:-
10.01.2009 17:00 ALMANYA TÜRKİYE 2_3 24_26 25_20 26_28 25_16 13_15
10.01.2009 19:00 ROMANYA MACARİSTAN 0_3 14_25 19_25 20_25 -:- -:-
11.01.2009 17:00 BULGARİSTAN ALMANYA 3_0 25_23 25_20 25_22 -:- -:-
11.01.2009 19:00 TÜRKİYE ROMANYA 3_1 25_16 25_21 22_25 25_18 -:-
E GRUBU
07.01.2009 15:00 ÇEK CUMHURİYETİ İTALYA 0_3 15_25 12_25 22_25 -:- -:-
07.01.2009 17:30 SLOVAKYA PORTEKİZ 3_0 25_21 25_18 27_25 -:- -:-
07.01.2009 20:00 SIRBİSTAN HIRVATİSTAN 3_0 28_26 25_14 25_15 -:- -:-
08.01.2009 15:00 İTALYA PORTEKİZ 3_0 25_14 25_16 25_17 -:- -:-
08.01.2009 17:30 HIRVATİSTAN SLOVAKYA 2_3 25_21 18_25 25_23 23_25 12_25
08.01.2009 20:00 ÇEK CUMHURİYETİ SIRBİSTAN 0_3 12_25 9_25 22_25 -:- -:-
09.01.2009 15:00 PORTEKİZ HIRVATİSTAN 1_3 25_13 18_25 22_25 29_31 -:-
09.01.2009 17:30 SLOVAKYA ÇEK CUMHURİYETİ 3_0 25_23 25_23 25_15 -:- -:-
09.01.2009 20:00 SIRBİSTAN İTALYA 3_2 25_23 25_20 21_25 27_29 15_10
10.01.2009 15:00 ÇEK CUMHURİYETİ PORTEKİZ 3_0 26_24 25_22 25_19 -:- -:-
10.01.2009 17:30 SIRBİSTAN SLOVAKYA 3_0 25_17 25_12 25_18 -:- -:-
10.01.2009 20:00 İTALYA HIRVATİSTAN 3_0 25_21 25_21 25_16 -:- -:-
30.12.1899 00:00 PORTEKİZ SIRBİSTAN 0_3 14_25 26_28 19_25 -:- -:-
11.01.2009 17:30 HIRVATİSTAN ÇEK CUMHURİYETİ 1_3 25_22 19_25 23_25 17_25 -:-
11.01.2009 20:00 SLOVAKYA İTALYA 0_3 12_25 22_25 23_25 -:- -:-

 

A GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 POL POLONYA 4 4 0 8 12 1
2 BLR BEYAZ RUSYA 4 3 1 7 9 6
3 UKR UKRAYNA 4 2 2 6 9 6
4 EST ESTONYA 4 1 3 5 3 10
5 DEN DANİMARKA 4 0 4 4 2 12
B GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 BEL BELÇİKA 5 5 0 10 15 2
2 ESP İSPANYA 5 4 1 9 14 4
3 GRE YUNANİSTAN 5 3 2 8 10 7
4 ISR İSRAİL 5 2 3 7 7 10
5 LAT LETONYA 5 1 4 6 4 14
6 LUX LUKSEMBURG 5 0 5 5 2 15
C GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 RUS RUSYA 5 5 0 10 15 3
2 AUT AVUSTURYA 5 4 1 9 13 10
3 FIN FİNLANDİYA 5 3 2 8 13 9
4 SLO SLOVENYA 5 2 3 7 9 9
5 MNE KARADAĞ 5 1 4 6 5 14
6 LTU LİTVANYA 5 0 5 5 5 15
D GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 BUL BULGARİSTAN 4 4 0 8 12 1
2 HUN MACARİSTAN 4 3 1 7 10 3
3 TUR TÜRKİYE 4 2 2 6 6 9
4 GER ALMANYA 4 1 3 5 5 10
5 ROU ROMANYA 4 0 4 4 2 12
E GRUBU
TAKIM O A V PUAN AS VS
1 SRB SIRBİSTAN 5 5 0 10 15 2
2 ITA İTALYA 5 4 1 9 14 3
3 SVK SLOVAKYA 5 3 2 8 9 8
4 CZE ÇEK CUMHURİYETİ 5 2 3 7 6 10
5 CRO HIRVATİSTAN 5 1 4 6 6 13
6 POR PORTEKİZ 5 0 5 5 1 15


Haberi Paylaş